Opera

97.0
przeglądarki www
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
91 MB
Aktualizacja:
22.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
4.3
Oceń:
Pobrano:
2841296 (1903 w tym miesiącu)
Opis Opera 97.0
 
 

Opera łączy w sobie elegancki design z nowoczesnymi technologiami. Norweska przeglądarka przez wielu uznawana za najbardziej zaawansowaną aplikację w swojej kategorii zawiera wszystkie niezbędne funkcje do codziennego korzystania z Internetu.

Opera zużywa znacznie mniej mocy obliczeniowej niż inne przeglądarki, a blokowanie reklam pomaga szybszym ładowaniu się stron internetowych. Jedną z najważniejszych funkcji jest wbudowana funkcja VPN (bezpłatna!) która ochroni prywatność użytkownika.

Opera posiada nową technologię zarządzania kartami - strony można grupować czy układać w stosy. Podobnie jak Mozilla, postanowiła ułatwić użytkownikom zarządzanie aktywnymi kartami. Aby uporządkować bałagan panujący na pasku kart wprowadzono możliwość grupowania. Wystarczy przyciągnąć wybraną kartę na inną, a utworzą one grupę. W ten sposób można łączyć strony o podobnej tematyce lub według innego preferowanego schematu.

W Operze znajdziemy wbudowane komunikatory oraz serwisy społecznościowe ulokowane na pasku po lewej stronie przeglądarki. Wbudowana blokada reklam chroni przed zalewem internetowych ogłoszeń. Blokuje również próby wykorzystania urządzenia do kopania kryptowalut i przyspiesza ładowanie stron. To przeglądarka-ninja.

Opera oferuje sprawny dostęp do świata muzyki i podcastów, Łatwe wykonywanie, edycja i udostępnianie zrzutów witryn internetowych czy automatyczne przeliczanie stref czasowych, walut i jednostek miary.

Warto też wspomnieć o wbudowanej usłudze VOD - Loomi.TV, która pozwala oglądać filmy, również z komentarzami autorstwa znanych influencerów, dziennikarzy i krytyków. Loomi.tv to także interaktywne quizy oraz możliwość wspólnego oglądania hitów kinowych z poziomu przeglądarki. W serwisie nie brakuje recenzji i komentarzy innych użytkowników.


Uwaga:
W naszej  bazie plików znajdziecie również przeglądarkę Opera 12.18 oraz wersja przenośna.

Zobacz poradnik do programu:

rozwiń opis
Opinie użytkowników (7)
Gość
19 Marzec 2023 21:32
Otwarcie naszej marki więc nie lada wyzwanie. Jednym z najistotniejszych kroków na linii do sukcesu jest promocja firmy. W bieżących czasach, w dobie internetu, samym spośród najważniejszych narzędzi reklamy jest strona internetowa. Aby zacząć, warto zaczerpnąć z pomocy agencji marketingowej, która zaoferuje profesjonalne przystąpienie do tematu.


Ważnym krokiem istnieje zarówno wypozycjonowanie ściany w Google. By to otrzymać, warto sięgnąć z pomocy specjalistów SEO, którzy pomogą w optymalizacji strony oraz pozycjonowaniu jej w wyszukiwarce.


Kolejnym podstawowym składnikiem jest reklama w Google, jaka może wywołać potencjalnych klientów. Dzięki kampaniom Google Ads, można skutecznie dotrzeć do odbiorców zainteresowanych daną branżą. np:
firma reklama


Nie należy zapominać oraz o Google Moja Firma, czyli bezpłatnym narzędziu, które powoduje na wyświetlanie wiadomości o nazwie w sukcesach wyszukiwania.Podsumowując, na wstępu trudnej podróży do sukcesu warto zastosować z uwagi specjalistów, którzy pomogą wypozycjonować część w Google, przeprowadzić kampanie reklamowe oraz udostępnić dane o firmie w Google Moja Firma. Dzięki temu, promocja marki będzie pomocna, a potencjalni mężczyźni z łatwością znajdą Twoją markę w Internecie.
23 Październik 2017 10:03
Na dzień dzisiejszy, jedna z najlepszych przeglądarek.
Gość
13 Czerwiec 2017 13:48
Jestem fanem Chrome ale Opera też daje radę tym bardziej, że ma wbudowane blokowanie reklam i VPN.
Gość
01 Marzec 2017 15:39
Od lat używam Opery i jest super !!!!!!!!!!
Gość
21 Luty 2017 19:34
Lepszy jest Google Chrome
23 Czerwiec 2016 10:10
Polecam szczególnie Operę w wersji deweloperskiej gdzie dostępny jest darmowy VPN.
Gość
08 Marzec 2016 15:32
Szybka i nie szpieguje jak Chrome. Ode mnie 5 punktów zasłużenie :)
POKAŻ ()

Facebook