Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » przeglądarki www » Microsoft Edge 25.10586.0.0

Microsoft Edge

25.10586.0.0
przeglądarki www
Rozmiar:
0 B
Aktualizacja:
07.04.2016
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
2.5
Oceń:
Pobrano:
15655 (64 w tym miesiącu)
Opis Microsoft Edge 25.10586.0.0
 
 

Microsoft Edge to najnowsza przeglądarka Microsoftu, będąca jednocześnie następcą popularnego Internet Explorer. Program jest integralną częścią systemu operacyjnego Windows 10. Edge charakteryzuje się wieloma usprawnieniami, takimi jak wbudowany menadżer pobierania plików czy szybsze wczytywanie się stron internetowych.

Całkowitą nowością w stosunku do poprzednika jest funkcja odręcznego rysowania, zakreślania wybranych fragmentów oraz notowania bezpośrednio na stronach. Do dyspozycji oddano markery o różnej grubości wraz z możliwością zmiany kolorów.

Dodano ponadto specjalny tryb optymalizujący wyświetlanie dłuższych artykułów, i zwiększający komfort ich czytania poprzez usuwanie elementów rozpraszających uwagę. Wszelkie interesujące nas treści, na których przeczytanie zabrakło czasu, można z kolei zapisać w specjalnym folderze „Do Przeczytania”.


Program dostępny jest również w wersji dla systemu Android. Znajdziecie ją pod tym adresem.

Microsoft Edge to przeglądarka, którą wyróżnia natywne wsparcie dla HTML5, MSE, EME. Warto również wspomnieć o integracji z wirtualną asystentką Cortana, która wspomaga wyszukiwanie informacji w sieci.

Uwaga!
Microsoft Edge jest składnikiem systemu Windows 10. Chcąc skorzystać z jej możliwości, należy uprzednio przeprowadzić aktualizację Windows 7 lub Windows 8 do najnowszej wersji.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
27 Styczeń 2019 20:38
Nie można pobrać
POKAŻ ()

Facebook