Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » przeglądarki www » Internet Explorer 9

Internet Explorer 9

przeglądarki www
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
35 MB
Aktualizacja:
23.03.2011
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows Vista/7
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
2.2
Oceń:
Pobrano:
68521 (275 w tym miesiącu)
Opis Internet Explorer 9
 
 

Internet Explorer 9 to kolejna przeglądarka internetowa firmy Microsoft, która zdecydowanie różni się od swoich poprzedników. Aplikacja oferuje wbudowaną obsługę wielu współczesnych standardów internetowych, w tym HTML5, SVG i CSS3.

IE9 wykorzystuje moc współczesnego peceta w celu zwiększenia wydajności przeglądania Internetu. To kompleksowe podejście obejmuje wprowadzenie nowego mechanizmu skryptowego Chakra, który wykorzystuje wielordzeniowe procesory, co zapewnia znaczny wzrost szybkości surfowania. Internet Explorer 9 jest również pierwszą przeglądarką z pełną akceleracją sprzętową, która odciąża procesor główny (CPU), przenosząc znaczną część przetwarzania grafiki do procesora graficznego (GPU). Dzięki użyciu GPU, Internet Explorer uwalnia 90% mocy komputera dotychczas niewykorzystanej przez przeglądarki internetowe.

Internet Explorer 9 oferuje narzędzia, które w skuteczny sposób chronią internautów przed zagrożeniami z sieci. Przeglądarka wyposażana została w menedżera pobierania plików ze zintegrowanym filtrem SmartScreen, który chroni przed złośliwym oprogramowaniem i wprowadza mechanizm reputacji pobierania SmartScreen. Jest to przełomowa funkcja przeglądarki, która wykorzystuje dane dotyczące reputacji, aby eliminować niepotrzebne ostrzeżenia o dobrze znanych plikach i wyświetlać poważniejsze ostrzeżenia, kiedy istnieje większe prawdopodobieństwo, że pobierany plik jest złośliwy. Kolejne narzędzie to doradca wydajności dodatków. Internet Explorer 9 rozwija funkcję znaną z poprzedniej wersji przeglądarki, która pokazuje czas wczytywania dodatków i powiadamia użytkownika o tych z nich, które spowalniają sesję przeglądania. Użytkownik jest powiadamiany, jeśli łączny czas wczytywania wszystkich włączonych dodatków przekracza 0,2 sekundy. Na podstawie tych informacji można pozostawić te dodatki, które są przydatne, a wyłączyć te mniej wartościowe lub zbyt wolne.

Przeglądarka oferuje wbudowaną obsługę wielu współczesnych standardów internetowych, w tym HTML5, SVG i CSS3. Obsługa jak największej ilości standardów internetowych ucieszy deweloperów. Dzięki temu mogą tworzyć strony w jednym wybranym kodzie i mieć pewność, że będą wyglądać i działać tak samo we wszystkich współczesnych przeglądarkach.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook