Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » przeglądarki www » Internet Explorer 8 (XP)

Internet Explorer 8 (XP)

przeglądarki www
Rozmiar:
16.2 MB
Aktualizacja:
27.05.2009
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
3.3
Oceń:
Pobrano:
438615 (194 w tym miesiącu)
Opis Internet Explorer 8 (XP)
 
 

Internet Explorer 8 to następna wersja przeglądarki www firmy Microsoft. Kolejne wydanie aplikacji, to nowe funkcje i nowa jakość użytkowania. IE8 wzbogacona jest m.in. o takie rozwiązania jak: Widok zgodności, Przeglądanie InPrivate, Filtr SmartScreen, Web Slice, Akcelerator, Wyszukiwanie błyskawiczne.Widok zgodności

Aplikacja umożliwia wyświetlanie stron www, tak jakby użytkownik korzystał z Internet Explorer 7 - służy temu tzw. przycisk Widok zgodności, który znajduje się na pasku narzędzi. Z pewnością będzie to dobre rozwiązanie w przypadku witryn, które były zaprojektowane dla starszych przeglądarek. Funkcja poprawi problemy związane z wyświetlaniem, takie jak nieprawidłowo wyrównany tekst, obrazy lub pola tekstowe.


Przeglądanie InPrivate

Dzięki funkcji Przeglądanie InPrivate aplikacja nie przechowuje danych historii przeglądania, tymczasowych plików, danych formularzy, plików cookie oraz nazw użytkownika i haseł. Aby rozpocząć przeglądanie InPrivate, należy otworzyć nową kartę i wybrać polecenie Przeglądaj w trybie InPrivate lub wybrać przycisk Bezpieczeństwo w prawym górnym rogu okna przeglądarki. Po zakończeniu tej akcji program Internet Explorer 8 uruchomi nową sesję przeglądarki, która nie będzie rejestrować żadnych informacji, w tym przeprowadzanych wyszukiwań ani odwiedzanych stron sieci Web. Aby zakończyć sesję przeglądania InPrivate, wystarczy zamknąć okno przeglądarki.


Filtr SmartScreen

Filtr ten chroni użytkownika przed fałszywymi i szkodliwymi witrynami sieci Web, które mogą naruszyć bezpieczeństwo danych, prywatność i jego tożsamość. Można go włączyć lub wyłączyć w dowolnej chwili. Zgłaszając podejrzane złośliwe witryny za pomocą tego narzędzia, użytkownik pomaga w udoskonalaniu sieci.


Web Slice

Korzystając z obiektów Web Slice, można mieć dostęp do często aktualizowanych witryn bezpośrednio z nowego paska Ulubione. Jeśli na stronie jest dostępny obiekt Web Slice, w prawym górnym rogu przeglądarki wyświetla się zielona ikona obiektu Web Slice. Aby dodać obiekty do paska ulubionych, należy kliknąć właśnię w tę ikonę.


Akceleratory

Akceleratory programu IE 8 pomagają szybko wykonywać codzienne zadania związane z przeglądaniem, bez konieczności przechodzenia do innych stron sieci Web. Aby znaleźć dojazd, przetłumaczyć tekst, znaleźć definicję wyrazów, przesłać zawartość strony w wiadomości e-mail, łatwo wyszukiwać itp. należy podświetlić tekst na dowolnej stronie www i kliknąć w niebieską ikonę Akcelerator, która pojawi się nad wybranym tekstem.


Wyszukiwanie błyskawiczne

W ramach nowych możliwości wyszukiwania dostępnych w programie IE 8, oferowane są sugestie dostosowane do wyrazów wpisywanych w polu wyszukiwania, co pozwala zaoszczędzić czas. Wyświetlaną sugestię można kliknąć w dowolnym momencie, aby natychmiast przeprowadzić wyszukiwanie bez konieczności wpisywania całego wyrazu lub frazy. Aplikacja współpracuje z takimi dostawcami wyszukiwania jak witryna Windows Live Search, Wikipedia, Yahoo, Amazon itd i dostarcza obrazy "wyszukiwania wizualnego".


Uwaga!
Wersja oprogramowania dla Windows XP 32-bit.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
30 Listopad 2017 10:33
NAJLEPSZA PRZEGLĄDARKA WSZYSTKO ŚMIGA POLECAM GORĄCO
POKAŻ ()

Facebook