Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » przeglądarki www » Internet Explorer 7 v7.0.5730.13

Internet Explorer 7

v7.0.5730.13
przeglądarki www
Rozmiar:
14.1 MB
Aktualizacja:
27.05.2009
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
435064 (211 w tym miesiącu)
Opis Internet Explorer 7 v7.0.5730.13
 
 
Internet Explorer 7 to już siódma wersja przeglądarki www firmy Microsoft. Od poprzednich wersji przede wszystkim różni się interfejsem, umożliwia przeglądanie stron w kartach (podobnie jak w Firefox czy Operze).

Nowy interfejs
Program Internet Explorer 7 zawiera nowy interfejs, wyświetlający więcej informacji na odwiedzanych witrynach. Udoskonalony pasek narzędzi ułatwia dodawanie witryn do Ulubionych, wyszukiwanie informacji w sieci, czyszczenie historii, a także dostęp do innych zadań i najczęściej używanych narzędzi.

Przeglądanie w kartach
Podczas wyszukiwania informacji w sieci, porównywania cen lub przeglądania ulubionych stron program Internet Explorer 7 pozwala wyświetlić jednocześnie wiele różnych witryn w jednym oknie.

Wyszukiwanie
Program Internet Explorer 7 pozwala na wyszukiwanie informacji za pomocą ulubionych wyszukiwarek. Wbudowane pole wyszukiwania pozwala na szybkie wyszukiwanie informacji w Internecie bez potrzeby otwierania witryny wyszukiwarki. Wyniki wyszukiwania można wyświetlić na osobnej karcie, a znalezione witryny na kolejnych kartach, tak aby można je było łatwo porównać i znaleźć szukane informacje. Funkcję wyszukiwania można dostosować do własnych potrzeb, ustawiając ulubioną wyszukiwarkę jako domyślną.

Źródła danych RSS
Nie trać czasu na sprawdzanie wielu różnych witryn i aktualizacji blogów. Wystarczy wybrać interesujące witryny lub tematy, a program Internet Explorer 7 dostarczy nagłówki i aktualizacje do centrum ulubionych stron.

Zabezpieczenia
Program Internet Explorer 7 pomaga zachować poufność informacji, informując o witrynach sieci Web, które mogą wyłudzać informacje (to witryny, które wyglądają jak autentyczne, ale służą wyłącznie do wyłudzania danych osobowych). W programie tym łatwiej jest również sprawdzić, które witryny stosują bezpieczną wymianę danych, tak aby móc bezpiecznie robić zakupy i przeprowadzać elektroniczne transakcje bankowe.
Wskaźniki zabezpieczeń informują, czy aktualnie odwiedzana witryna nie jest podejrzana lub znana z wyłudzania informacji (przechwytywania danych osobowych lub finansowych).

Uwaga!
Do poprawnego działanie przeglądarka potrzebuje systemu Windows XP z Service Pack 2. Wersje dla innych systemów można pobrać ze strony producenta.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook