Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » przeglądarki www » Internet Explorer 6 SP1

Internet Explorer 6 SP1

przeglądarki www
Rozmiar:
484 KB
Aktualizacja:
27.05.2009
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 9x/Me/2000/XP
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
118808 (64 w tym miesiącu)
Opis Internet Explorer 6 SP1
 
 
Internet Explorer, w skrócie IE lub MSIE jest programem komputerowym, który spełnia funkcję przeglądarki stron WWW, produkt amerykańskiej firmy Microsoft. Internet Explorer jest kompletem następujących modułów - przeglądarki internetowej, programu pocztowego i czytnika grup dyskusyjnych. Dwa ostatnie programy noszą wspólną nazwę Outlook Express. Do programu dołączony jest również Windows Media Player.


CECHY PRODUKTU

Narzędzia ochrony prywatności w sieci Web

Są to narzędzia umożliwiające ochronę prywatności i kontrolowanie informacji osobistych gromadzonych w witrynach sieci Web. Narzędzia te obsługują standard P3P (Platform for Privacy Preferences) opracowywany obecnie przez konsorcjum World Wide Web Consortium (W3C).

Gromadzenie informacji o błędach

Narzędzie to umożliwia zgromadzenie informacji o problemie związanym z przeglądarką Internet Explorer i przesłanie ich do firmy Microsoft w celu poddania analizie. Informacje te mogą pomóc w identyfikacji potencjalnych problemów, które firma Microsoft powinna usunąć w przyszłych edycjach dodatków Service Pack do programu Internet Explorer.

Pasek narzędzi dotyczący obrazów

Umożliwia szybkie i łatwe zapisywanie, wysyłanie pocztą e-mail i drukowanie obrazów napotkanych na stronach sieci Web, jak również przeglądanie wszystkich obrazów zapisanych w folderze Moje obrazy. Po wskazaniu obrazu na stronie sieci Web zostanie wyświetlony pasek narzędzi Moje obrazy, pozwalający na błyskawiczny dostęp do funkcji folderu Moje obrazy.

Pasek mediów

Zawiera interfejs użytkownika umożliwiający odnajdywanie i odtwarzanie plików multimedialnych bezpośrednio w oknie przeglądarki. Pasek ten umożliwia odtwarzanie plików muzycznych, wideo lub mieszanych plików multimedialnych bez konieczności otwierania osobnego okna; za jego pośrednictwem można również kontrolować głośność, wybierać pliki lub ścieżki, które mają być odtwarzane, oraz uzyskiwać dostęp do różnych plików multimedialnych znajdujących się na komputerze użytkownika lub w witrynie WindowsMedia.com.

Automatyczna zmiana rozmiaru obrazu

Jeśli obrazy są zbyt duże, aby można było je wyświetlić w oknie przeglądarki, nową funkcja automatycznej zmiany rozmiaru obrazu umożliwia dopasowanie rozmiarów obrazu do rozmiaru okna.

Ulepszony wygląd przeglądarki w systemie Microsoft Windows XP

Nowy styl przycisków na pasku narzędzi okna przeglądarki, bardziej kolorowe tło menu i obszary pasków narzędzi. Wygląd przeglądarki jest spójny z wyglądem aplikacji systemu Windows XP we wszystkich elementach, takich jak okna dialogowe, menu, paski przewijania, pola list i paski narzędzi.

Outlook Express 6.0

Uaktualniona wersja składnika programu Internet Explorer 6 przeznaczonego do obsługi poczty e-mail - programu Microsoft Outlook Express 6. w wersji tej dodano nowe funkcje zabezpieczeń pomagające chronić komputer przed szkodliwymi wiadomościami e-mail i blokujące potencjalnie niebezpieczne załączniki.


Uwaga!
Rozmiar pliku do pobrania zależy od wybranych składników.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook