Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » przeglądarki www » Internet Explorer 11

Internet Explorer 11

przeglądarki www
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
33 MB
Aktualizacja:
13.10.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
4.3
Oceń:
Pobrano:
181370 (400 w tym miesiącu)
Opis Internet Explorer 11
 
 
Internet Explorer 11 to kolejne wydanie popularnej przeglądarki internetowej firmy Microsoft, przygotowanej z myślą nie tylko o deweloperach, ale również wszystkich użytkowników systemu Windows 7 i 8.1. Jedenaste wydanie przeglądarki jest w pełni kompatybilne z systemem Windows 7 (wymagany Service Pack 1).

Internet Explorer 11 jest szybsza i bezpieczniejsza od poprzednich wersji przeglądarki internetowej. Usprawniono w niej interfejs graficzny, poprawiono zgodność z językiem HTML5 i WebGL. Ponadto położono duży nacisk na wydajność dekodowania i wyświetlania obrazów JPEG, a także renderowania tekstu na dowolnej stronie internetowej.

Przeglądarka Internet Explorer może teraz znacznie szybciej renderować grafikę trójwymiarową wyświetlaną na poszczególnych witrynach. Znajdziemy w niej wbudowany menadżer plików, nowy mechanizm wyświetlania zakładek i moduł antyphishingowy oraz pełne wsparcie dla monitorów dotykowych. Oprócz tego, posiada spersonalizowany wygląd i integrację ze środowiskiem systemu Windows.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook