Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » przeglądarki www » Beamrise 32.1.1700.77

Beamrise

32.1.1700.77
przeglądarki www
Rozmiar:
994 KB
Aktualizacja:
26.03.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8
Kategoria:
przeglądarki www
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
4357 (54 w tym miesiącu)
Opis Beamrise 32.1.1700.77
 
 
Beamrise to społecznościowa przeglądarka internetowa, charakteryzująca się szybkością ładowania witryn internetowych, nowoczesnym wyglądem interfejsu, a także nowymi funkcjami społecznościowymi - umożliwiającymi czatowanie i kontaktowanie się ze znajomymi bezpośrednio z poziomu uruchomionej przeglądarki internetowej.

W przeglądarce Beamrise zaimplementowano specjalny panel, umożliwiający nawiązywanie połączenia z różnymi platformami społecznościowymi - Facebook czy Skype. W ten sposób, możemy w prosty i wygodny sposób komunikować się ze znajomymi i przeglądać strony internetowe.

Przeglądarka oferuje błyskawiczne wyszukiwanie ulubionych witryn internetowych, wstawianie animowanych i statycznych emotikonów do dowolnego czatu, prowadzenie wideokonferencji oraz wysylanie do znajomych wiadomości SMS bezpośrednio z poziomu zainstalowanej przeglądarki. Beamrise posiada też standardowe funkcje Chromium, czyli tłumaczenie stron internetowych, zapisywanie haseł i loginów lub ustawianie serwerów proxy.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook