nomacs

3.16
przeglądarki grafiki
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
39 MB
Aktualizacja:
17.07.2020
Licencja:
GNU GPL
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1290 (11 w tym miesiącu)
Opis nomacs 3.16
 
 
nomacs Image Lounge to bezpłatna i zarazem multiplatformowa przeglądarka plików graficznych. Oferuje możliwość przeglądania różnych formatów graficznych (PNG, JPG, PSD czy RAW) oraz prostego retuszu przy użyciu dostępnych narzędzi.

Przeglądarka posiada prosty i bardzo intuicyjny interfejs, który został dodatkowo przetłumaczony na język Polski. W odróżnieniu do konkurencyjnych przeglądarek graficznych, nomacs Image Lounge został wyposażony w półprzezroczyste widżety wyświetlające dodatkowe informacje odnośnie plików graficznych - histogram, metadane czy miniatury. Warto zaznaczyć, że aplikacja jest w stanie wyświetlać obrazy spakowane w ZIP oraz plikach MS Office.

nomacs Image Lounge został również wyposażony w narzędzia do edycji plików graficznych. Wśród nich znajdziemy m.in.: funkcje do kadrowania, manipulacji i zmiany rozmiaru obrazów. Unikalną cechą nomacs jest synchronizacja wielu instancji. Dzięki tej funkcji, można w łatwy sposób porównać obrazy poprzez przybliżanie i/lub przesuwanie ich w dokładnie tej samej pozycji lub poprzez nałożenie ich na siebie z różnymi stopniami przezroczystości.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook