Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » przeglądarki grafiki » Phototheca 2020.18.6.3283

Phototheca

2020.18.6.3283
przeglądarki grafiki
Rozmiar:
115 MB
Aktualizacja:
01.03.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
2.7
Oceń:
Pobrano:
2646 (111 w tym miesiącu)
Opis Phototheca 2020.18.6.3283
 
 

Phototheca to darmowe i niezwykle wygodne oprogramowanie do zarządzania i przeglądania zdjęć cyfrowych na komputerze. Aplikacja umożliwia organizowanie i tworzenie własnych albumów ze zdjęć cyfrowych, a także odczytywanie parametrów technicznych z plików graficznych – takich jak: nazwa pliku, data utworzenia, rozdzielczość, rozmiar oraz format graficzny.

Program Phototheca idealnie nadaje się do przeglądania obrazków oraz fotografii znajdujących się na dysku twardym lub w innym urządzeniu podłączanym przez złącze USB. Znajdziemy w nim narzędzia do odczytywania i wyszukiwania plików graficznych z kart pamięci, dysków wymiennych, aparatów fotograficznych czy z telefonów komórkowych.

Użytkownicy mogą organizować własne albumy ze zdjęciami oraz tworzyć pokazy slajdów. W programie znajdziemy też innowacyjną funkcję „Smart Albums”, która automatycznie wypełnia/uzupełnia albumy ze zdjęciami na podstawie określonych kryteriów (np nazwa pliku lub format graficzny).

Phototheca oferuje również możliwość wykrywania zduplikowanych plików graficznych, ukrywanie i zabezpieczanie zdjęć hasłem oraz wygodne przeglądanie kolekcji ze zdjęć w trybie pełnoekranowym. Istnieje też możliwość porządkowania plików graficznych według zdarzeń na przykład – święta, urodziny bliskiej osoby czy ślub.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook