Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » przeglądarki grafiki » Photo Data Explorer 1.02 Beta

Photo Data Explorer

1.02 Beta
przeglądarki grafiki
Rozmiar:
1.2 MB
Aktualizacja:
03.05.2012
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
514 (5 w tym miesiącu)
Opis Photo Data Explorer 1.02 Beta
 
 
Photo Data Explorer to darmowa i zarazem przenośna wersja programu przeznaczona do przeglądania plików graficznych na komputerze. Za pomocą tego narzędzia możemy też zarządzać i przeglądać zdjęcia wykonane w oryginalnym formacie przez aparat fotograficzny. Program pozwala na otwieranie pojedynczego pliku lub całych katalogów zawierających różne zdjęcia.

Program charakteryzuje się bardzo wygodnym w obsłudze interfejsem oraz szczegółowymi informacjami odnośnie przeglądanych plików graficznych. Możemy odczytać z którego modelu aparatu zostało zdjęcie wykonane, datę utworzenia, a także wiele innych przydatnych parametrów. Nie zabrakło w nim też podstawowych narzędzi do zmiany rotacji zdjęcia, powiększania/pomniejszania widoku na fotografie, kasowanie i zapisywanie plików na dysku twardym oraz możliwość dodawania różnych komentarzy do wyświetlonego zdjęcia.

Program Photo Data Explorer nie wymaga instalacji i może być uruchamiany na urządzeniach przenośnych typu pendrive lub karta pamięci. Warto dodać, że aplikacja w pełni obsługuje standard EXIF oraz niemal wszystkie formaty graficzne.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook