Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » przeglądarki grafiki » JPEGView 1.2.0.0

JPEGView

1.2.0.0
przeglądarki grafiki
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2.1 MB
Aktualizacja:
17.07.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
4495 (236 w tym miesiącu)
Opis JPEGView 1.2.0.0
 
 

JPEGView to bezpłatna, lekka i bardzo wygodna w obsłudze przeglądarka plików graficznych zapisanych w formacie JPEG, BMP, PNG, WEBP, GIF i TIFF. Aplikacja może służyć również jako edytor plików graficznych, za pomocą którego usprawnimy wygląd grafiki poprzez dostosowanie parametrów obrazu – jasność, balans kolorów czy kontrast.

Program JPEGView przetwarza również pliki graficzne w locie (On-the-fly), wspiera formaty RAW (CR2, CRW, DCR, X3F i DNG, a także posiada wysokiej jakości filtr, który zachowuje ostrość wyświetlanych i modyfikowanych zdjęć.

JPEGView to bardzo szybka przeglądarka plików graficznych, obsługująca procesory wielordzeniowe (4 rdzenie). Program JPEGView posiada też narzędzia do zmiany rotacji zdjęć w dowolnym kierunku, przybliżania i oddalania widoku, a także możliwość przeglądania kolekcji fotografii w trybie pełnoekranowym. JPEGView nie wymaga instalacji na dysku twardym!

JPEGView na liście rozwijanej jest dostępny w nowszej wersji oraz w starszej, która już nie jest rozwijana przez poprzedniego autora.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook