Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » przeglądarki grafiki » ACDSee PowerPack 7.0.102

ACDSee PowerPack

7.0.102
przeglądarki grafiki
Rozmiar:
19.3 MB
Aktualizacja:
16.06.2009
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
31614 (29 w tym miesiącu)
Opis ACDSee PowerPack 7.0.102
 
 

ACDSee PowerPack jest to pakiet zawierający nie tylko program ACDSee ale i dodatkowe narzędzia. W skład tej aplikacji wchodzą dwa dodatki graficzne: Photo Editor 3.0 i FotoSlate 3.0.

Photo Editor 3.0 - pozwala na edycję oraz obróbkę plików graficznych.
FotoSlate 3.0 - służy do przygotowywania wydruków.

Przeglądarka grafiki ACDSee jest w pełni funkcjonalnym pakietem do zarządzania fotografiami na dyskach lokalnych komputera. Program ten jest jednym z najpopularniejszych w swojej kategorii. Spełnia wszystkie wymagania oraz oferuje bardzo duży wachlarz możliwości. Podstawowo funkcja to oczywiście przeglądanie plików graficznych (obsługuje ponad 50 formatów).

Przeglądanie i organizowanie zdjęć to jednak nie wszystko. Producenci ACDSee rozszerzyli możliwości programu tak aby stał się on nie tylko przeglądarką ale i dawał możliwość obróbki fotografii. Gotowe już zdjęcia możemy dostosować do własnych potrzeb dzięki narzędziom: redukcja czerwonych oczu, zmiana kontrastu, zmiana rozdzielczości, korekcja jasności, zmiana nasycenia barw. Program daje możliwość zapisania zmodyfikowanych plików aż w 10 formatach.

Kolejnym ciekawym narzędziem jest moduł pozwalający na stworzenie własnego wygaszacza ekranu z wybranych zdjęć. Możemy także stworzyć miniaturki zdjęć z wybranego folderu, opcja ta jest zautomatyzowana dzięki temu nie musimy zmieniać wielkości każdego zdjęcia osobno.

Aplikacja posiada wbudowaną wyszukiwarkę plików oraz folderów dzięki czemu bez problemu znajdziemy wszystkie interesujące nas pliki graficzne.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook