Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » przeglądarki grafiki » ACDSee Photo Studio Home 2023

ACDSee Photo Studio Home

2023
przeglądarki grafiki
Rozmiar:
1.98 MB
Aktualizacja:
22.09.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
96421 (13 w tym miesiącu)
Opis ACDSee Photo Studio Home 2023
 
 

ACDSee Photo Studio Home to łatwe w użyciu oprogramowanie firmy ACD Systems International stworzone do szybkiego i elastycznego zarządzania zdjęciami i grafikami.

Najnowsze wydanie łączy w sobie wiele udoskonaleń, które znacznie usprawnią pracę jak np. obsługa gestów. Należy jednak dysponować komputerem z ekranem dotykowym a przeglądanie galerii odbywa się przy użyciu palca.

Nowością jest również okno prezentujące kompletną historię wszystkich operacji przeprowadzanych na grafice. Od teraz użytkownik może także skorzystać z rozszerzonej bazy dodatkowych filtrów oraz okna podglądu pokazującego w jaki sposób obraz będzie się prezentował po zastosowaniu wszystkich zmian.

Wraz z aktualizacją pojawiła się możliwość przechowywania zdjęć online (w chmurze) oraz przesyłanie ich do sieci społecznościowych, np. Facebook.

Wśród wielu ciekawych funkcji warto wymienić możliwość transferu grafik przez FTP, redukcję czerwonych oczu, sortowanie i segregowanie, redukcję szumów, obsługę ponad 100 formatów plików BMP, GIF, JPG, PNG, PSD, MP3, MPEG, TIFF, itd.

Aby korzystać z programu, należy założyć bezpłatne konto na stronie producenta (z poziomu uruchomionego programu). 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook