Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » przeglądarki dokumentów » Visio Viewer 2007

Visio Viewer 2007

przeglądarki dokumentów
Rozmiar:
7.7 MB
Aktualizacja:
12.05.2009
Producent:
Licencja:
Freeware
System:
Windows 2000/XP/Vista
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
6374 (22 w tym miesiącu)
Opis Visio Viewer 2007
 
 
Przy użyciu programu Visio Viewer 2007 wszyscy użytkownicy mogą wyświetlać rysunki i diagramy programu Visio (utworzone przy użyciu programu Visio 5, 2000, 2002 lub 2003) w przeglądarce Internet Explorer w wersji 5.0 lub nowszej.

Użytkownicy programu Visio mogą przekazywać rysunki i diagramy tego programu członkom zespołu, partnerom, klientom lub innym osobom, nawet gdy adresaci nie mają programu Visio zainstalowanego na swoich komputerach. Program Internet Explorer umożliwia również drukowanie, mimo że jest ono ograniczone do aktualnie wyświetlanej części rysunku.

Program Visio Viewer 2007 umożliwia użytkownikom zapoznanie się z korzyściami płynącymi z używania rysunków programu Visio, wykresów oraz ilustracji w środowisku opartym na sieci Web. Jest to szczególnie przydatne zespołom, które muszą współpracować ze sobą z różnych lokalizacji.

Wyświetlanie rysunków programu Visio jest proste: wystarczy kliknąć dwukrotnie rysunek (plik z rozszerzeniem .VSD, .VSS, .VST, .VDX, .VSX lub .VTX) w eksploratorze plików systemu Windows. Powoduje to otwarcie programu Internet Explorer, po czym program Visio Viewer renderuje rysunek w oknie przeglądarki. W oknie rysunku pojawia się też możliwość przesuwania i powiększania za pomocą przycisków paska narzędzi, skrótów klawiaturowych lub elementów menu wyświetlanego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy. Właściwości określonego kształtu można również wyświetlić, otwierając okno dialogowe Properties and Settings, a następnie zaznaczając kształt. Niektóre ustawienia renderowania i wyświetlania są dostępne na karcie Display Settings w oknie dialogowym Properties and Settings. Ponadto na karcie Layer Settings można ustawić widoczność i kolory warstwy rysowania, a na karcie Markup Settings widoczność i kolory adnotacji.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook