Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » prowadzenie firmy » humansoft Corax 3.47

humansoft Corax

3.47
prowadzenie firmy
Rozmiar:
439 MB
Aktualizacja:
02.12.2016
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
prowadzenie firmy
Ocena:
1
Oceń:
Pobrano:
1699 (10 w tym miesiącu)
Opis humansoft Corax 3.47
 
 

Oprogramowanie humansoft Corax oferuje nowoczesne rozwiązania informatyczne, które zwiększają efektywność działania przedsiębiorstwa, pomagając mu w budowaniu silnej przewagi rynkowej. Specjalizacja poszczególnych modułów systemu czyni go profesjonalnym rozwiązaniem do prowadzenia działalności o charakterze handlowym, produkcyjnym i usługowym.

W ofercie znajduje się kilkanaście wyspecjalizowanych rozwiązań informatycznych tworzących jeden system zarządzania. Wśród nich, znajdą Państwo wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia firmy: Pakiet Podstawowy (część handlowo-magazynowa, finanse, analizy, rozliczenia VAT), Księga handlowa, Książka Przychodów i Rozchodów, Kadry i Płace HR, Środki Trwałe, Obsługa walut, Plany transakcji (generowanie i drukowanie serii dokumentów), Obsługa akwizycji, Produkcja, Serwis i usługi oraz moduł OrangeSquid służący do skalowania systemu wg indywidualnych potrzeb firmy.

Wersja startowa dedykowana jest dla firm, które chcą od razu rozpocząć prowadzenie własnej działalności w systemie, aby osobiście przekonać się o korzyściach wynikających z zastosowania programu humansoft Corax w ich przedsiębiorstwie. Wersja startowa umożliwia łatwe przejście na wersje licencyjną i kontynuację pracy na danych zgromadzonych już w programie. Jest ona trzymiesięczną w pełni funkcjonalną wersją komercyjnego oprogramowania humansoft Corax.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook