Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » prowadzenie firmy » Zaświadczenia o przyjęciu pojazdów 2021

Zaświadczenia o przyjęciu pojazdów

2021
prowadzenie firmy
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
106 MB
Aktualizacja:
27.02.2023
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
prowadzenie firmy
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
989 (11 w tym miesiącu)
Opis Zaświadczenia o przyjęciu pojazdów 2021
 
 

Zaświadczenia o przyjęciu pojazdów to bardzo prosty w obsłudze program przeznaczony dla stacji demontażu pojazdów i punktów zbierania pojazdów wycofanych z eksploatacji. Za jego pomocą możemy utworzyć i zarządzać bazą danych, wystawiać i modyfikować zaświadczenia oraz zarządzać katalogiem odpadów i pojazdów.

Użytkownicy korzystający z tego programu mogą wystawiać następujące dokumenty – zaświadczenie o demontażu pojazdu i zaświadczenie o przyjęciu pojazdu niekompletnego. Podczas wystawiania dokumentów można korzystać z wbudowanych słowników – katalog odpadów (zgodny z załącznikiem do ustawy o odpadach), katalog pojazdów (tworzony automatycznie podczas wystawiania dokumentacji) i katalog zawierający notatki użytkownika.

Zaświadczenia o przyjęciu pojazdów posiada prosty i intuicyjny interfejs, który został w taki sposób opracowany aby maksymalnie uprościć proces wystawiania dokumentów.

Uwaga:

Program dostępny jest w wersji demonstracyjnej i umożliwia zapoznanie się z pełną funkcjonalnością programu. Nie posiada ona ograniczeń czasowych, a jedynie brak możliwości wyświetlania podglądów wydruków i na każdym wydruku znajduje się znak „Wersja Demonstracyjna”.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook