Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » prowadzenie firmy » Stacja demontażu pojazdów 2023

Stacja demontażu pojazdów

2023
prowadzenie firmy
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
217 MB
Aktualizacja:
27.02.2023
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
prowadzenie firmy
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
1873 (8 w tym miesiącu)
Opis Stacja demontażu pojazdów 2023
 
 

Stacja demontażu pojazdów 2016 to zaawansowany program przeznaczonym do obsługi firm zajmujących się zbieraniem i demontażem pojazdów wycofanych z eksploatacji. Stacja demontażu pojazdów została w taki sposób opracowany, aby maksymalnie uprościć działania użytkowników i wspomóc im przy prowadzeniu stacji demontażu pojazdów i wykonywaniu wielu innych czynności w firmie.

Program jest zgodny z najnowszymi przepisami dotyczącymi pojazdów wycofanych z eksploatacji. Osoby korzystające z tego programu będą wystawiały zaświadczenia o przyjęciu pojazdu lub zaświadczenia o demontażu pojazdu, sprzedażą jego części i wydawaniem odpadów. Program posiada niezwykle przydatną funkcję, która tworzy raporty zysków z poszczególnych pojazdów i jego części.

Ewidencja odpadów i pojazdów prowadzona jest zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Środowiska w sprawie prowadzenia ewidencji odpadów i pojazdów na stacji demontażu pojazdów. Wersja 2014 zawiera aktualne wzory dokumentów stosowanych na potrzeby ewidencji odpadów oraz uwzględnia zmiany w VAT, które obowiązują od 1 stycznia 2014.

Uwaga:

Wersja demonstracyjna umożliwia zapoznanie się z pełną funkcjonalnością naszego systemu. Nie posiada ona żadnych ograniczeń czasowych, a jedynie: możliwość wystawienia określonej liczby dokumentów oraz na każdym wydruku znajduje się znak WERSJA DEMONSTRACYJNA.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook