Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » prowadzenie firmy » Ramzes 18.57.05

Ramzes

18.57.05
prowadzenie firmy
Rozmiar:
492 MB
Aktualizacja:
07.05.2018
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
prowadzenie firmy
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3404 (108 w tym miesiącu)
Opis Ramzes 18.57.05
 
 

Pakiet Ramzes to wysokiej jakości zintegrowany system wspomagający zarządzanie małych i średnich przedsiębiorstw. Funkcjonujący na platformie Windows posiada przyjazny interfejs, intuicyjną obsługę. Rozbudowana opcja pomocy usprawnia poruszanie się i operacje na każdym etapie pracy. Składa się ze ściśle współpracujących ze sobą modułów odpowiadających za pracę wszystkich działów firmy.

Ścisła łączność pomiędzy modułami czyni pracę łatwą i efektywną, zaś niezawodność i bezpieczeństwo komfortową. Pozwala na to m.in. bogaty system definiowania praw użytkowników oraz system automatycznego tworzenia backupów. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii obsługi relacyjnych baz danych koszty związane z eksploatacją systemu są minimalne. Powstały z myślą o naszych klientach system pozwala dostosować program do potrzeb nawet najbardziej wymagającego użytkownika, nawet w takim detalu jak kolorystyka.

Moduły pakietu:

Ramzes - Faktura przeznaczony jest do obsługi sprzedaży we wszystkich rodzajach przedsiębiorstw. Jest programem sieciowym, umożliwiającym prowadzenie jednego zakładu na wielu stanowiskach roboczych.

Ramzes - Magazyn służy do prowadzenia gospodarki magazynowej oraz sprzedaży we wszystkich rodzajach przedsiębiorstw. Jest programem sieciowym funkcjonującym na platformie Windows. Może być wykorzystywany do pełnej obsługi magazynu lub wyłącznie jako moduł do wystawiania faktur. Ramzes-Magazyn jest w pełni zintegrowany z programami finansowo-księgowymi firmy Ramzes. Współpracuje także z aplikacjami DOS-owymi - Księgą Przychodów i Rozchodów oraz Księgami Handlowymi.

Ramzes - Produkcja przeznaczony jest do obsługi tzw. magazynu produkcyjnego. Program ściśle współpracuje z programem Ramzes Magazyn w zakresie ewidencji zakupu materiałów i sprzedaży produktów, a także przepływu materiałów między magazynem materiałów i magazynem produkcyjnym (dokumenty magazynowe MW i MP).

PKPiR - Przeznaczona jest do prowadzenia uproszczonej księgowości przez podmioty gospodarcze w Polsce, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

Ryczałt - Przeznaczony jest do prowadzenia uproszczonej księgowości przez podmioty gospodarcze w Polsce, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie prowadzenia ewidencji przychodów i wykazu środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.

Ramzes - Księgi Handlowe służy do prowadzenia księgowości zgodnie z przepisami Ustawy o rachunkowości. Przeznaczony jest do pracy we wszystkich typach przedsiębiorstw: produkcyjnych, handlowych i usługowych oraz jednostek budżetowych. Ramzes - Księgi Handlowe funkcjonuje na platformie Windows, jest programem wielozakładowym i sieciowym. Program tworzony w oparciu o opinie użytkowników poprzednich wersji programu, spełnia wymagania najbardziej wymagających.

Ramzes - Amortyzacja wspomaga rejestrację środków trwałych i naliczanie odpisów amortyzacyjnych.

Płace - Program przeznaczony do rachuby płac oraz zarządzania danymi kadrowymi pracowników. Służy do naliczania wynagrodzeń, obowiązkowych rozliczeń z urzędami skarbowymi i ZUS oraz tworzenia dokumentacji wymaganej przez przepisy. Ramzes-SuperAdmin dedykowany jest dla firm użytkujących programy z grupy Aplikacji Ramzes w wersji wielozakładowej i wielostanowiskowej, przede wszystkim dla biur rachunkowych. System ma za zadanie usprawnić pracę biura w zakresie zarządzania danymi prowadzonych firm oraz uprawnieniami użytkowników.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook