Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » prowadzenie firmy » Modus 2.2.8.563

Modus

2.2.8.563
prowadzenie firmy
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
23.88 MB
Aktualizacja:
04.01.2011
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
prowadzenie firmy
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
700 (11 w tym miesiącu)
Opis Modus 2.2.8.563
 
 

System umożliwia pełne zarządzanie produkcją, gospodarką magazynową, obiegiem prac. Modus usprawnia również zarządzanie zleceniami, przydzielanie prac pracownikom oraz maszynom. Pozwala również rozliczać pracowników z akordów na podstawie norm czasowych. Dodatkowo automatyzuje większość procesów przedsiębiorstwa. Jedyne na świecie rozwiązanie automatycznego generowania receptur produktów.

 

 

Podstawowe moduły systemu:

 

Zamówienia - Kluczowe rozwiązanie systemu opracowane przez firmę RHO Software. Polega na generowaniu receptur końcowych produktów na podstawie wstepnie zdefiniowanych "receptur wirtualnych" Wszystko odbywa się automatycznie podczas wprowadzania zamówienia. System wygeneruje produkt końcowy oraz zdefiniuje produkcję w harmonogramie oraz w module  zapotrzebowania na surowce.

 

Produkcja - Najbardziej zaawansowany moduł systemu pozwalający na śledzenie wszelkich procesów związanych z produkcją. Tutaj powstają plany i zlecenia produkcyjne. Do dyspozycji dostępne są również ewidencje pracowników, normy czasowe i akordowe, ewidencje maszyn i dyspozycje rozkładowe, automatyczne przydzielanie prac procownikom oraz szereg wydruków dostosowanych do wymogów użytkownika. System generuje i drukuje kody kreskowe, oraz pozwala na deklarację prac w terminalach produkcyjnych.

 

Zapotrzebowanie - System oblicza i informuje o brakach w magazynie, potrafi również generować zamówienia do dostawców, które można wysłać mailem bezpośrednio z programu.

 

Finanse - Moduł do obsługi kas i rozliczania się z kontrahentami. Obsługuje zarówno zapisy wynikające ze sprzedaży, jak i wprowadzone zobowiązania firm.

 

CRM (Customer Relationship Management) - ewidencja kontrahentów, rejestracja zdarzeń z nimi związanych oraz przypomnienia i powiadomienia czasowe, poczta elektroniczna, a także oferty handlowe.

 

Magazyn - Wszelkie funkcje związane z gospodarką magazynową, dostawy i wydania towarów, kartoteki produktów, cenniki.Automatyczne MM oraz bogate funkcje nadzoru tzw. niezgodności magazynowe.

 

Sprzedaż - Modus umożliwia szybkie wystawianie dokumentów np. z zamówienia oraz drukowanie ich wg własnych szablonów wydruków.

 

Logistyka - Moduł do zarządzania załadunkiem i obsługą transportu w firmie. Dodatkowo pozwala na ewidencję taboru samochodowego.

 

 
 

Program wymaga rejestracji po której dostępna jest pełna 30-dniowa wersja testowa. Użytkownik ma do dyspozycji gotowe bazy danych z różnych firm.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook