Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » prowadzenie firmy » Majsterprojekt

Majsterprojekt

prowadzenie firmy
Rozmiar:
248.68 MB
Aktualizacja:
30.03.2017
Licencja:
Demo
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
prowadzenie firmy
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
125 (8 w tym miesiącu)
Opis Majsterprojekt
 
 
Majsterprojekt to program handlowy, przeznaczony dla firm usługowych małej i średniej wielkości, działających w branży budowlanej, sanitarnej, grzewczej, klimatyzacyjnej, który umożliwia szybkie przygotowanie oferty, zlecenia czy faktury.

Program Majsterprojekt w udostępnionym zakresie jest bezpłatny. W wersji demonstracyjnej jest w pełni funkcjonalny przez 60 dni lub można utworzyć do 100 dokumentów. Po zarejestrowaniu na stronie programu użytkownik otrzyma bezpłatny klucz licencyjny, który po aktywacji w programie wyłącza ww. ograniczenia.

Pierwszą cechą wyróżniającą program Majsterprojekt jest możliwość połączenia z poziomu dokumentu do sklepu ONLINE i pobrania zestawionego w sklepie koszyka zakupów. Po przetworzeniu w dokumencie, pobrane artykuły można przesłać do sklepu ONLINE w celu realizacji zamówienia. W chwili obecnej, bezpośrednie łączenie do sklepu ONLINE możliwe jest dla firm BIMs PLUS, HYDROSOLAR czy HTI BP.

Drugą cechą wyróżniającą program Majsterprojekt jest możliwość importowania w programie katalogów dostawców hurtowych w postaci plików DATANORM. Pliki DATANORM to kompletne katalogi produktów z ich oznaczeniami, opisami i cenami, katalogi grup rabatowych i towarowych. Stosowanie plików DATANORM powoduje, że artykuły i wszystkie dotyczące je informacje są zawsze aktualna i odpowiadają ofercie danego dostawcy. Warunkiem koniecznym skorzystania z ww. opcji jest dostępność katalogów w formacie Datanorm u danego dostawcy hurtowego.

Korzystając z interfejsu uniwersalnego, bazę artykułów można zawsze uzupełnić w oparciu o pliki w formacie tekstowym, CSV czy powszechnych banków danych.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook