Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » prowadzenie firmy » Elfin Mała Firma 2.7.6

Elfin Mała Firma

2.7.6
prowadzenie firmy
Rozmiar:
85 MB
Aktualizacja:
06.03.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
prowadzenie firmy
Ocena:
3.3
Oceń:
Pobrano:
4049 (15 w tym miesiącu)
Opis Elfin Mała Firma 2.7.6
 
 

Elfin Mała Firma - wszystko, czego potrzebujesz, aby wygodnie i skutecznie zarządzać swoją firmą.

Program przeznaczony jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek cywilnych, jawnych i komandytowych. Obsługuje rozliczenia według zasad ogólnych, ryczałtu i karty podatkowej, płatników VAT i firmy zwolnione z tego podatku. Specjalna wersja programu (PRO) dedykowana jest dla biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Elfin Mała Firma to proste w użyciu i praktyczne narzędzie do prowadzenia Twojej firmy.

  • Wygoda i łatwość użytkowania. Program stworzony został specjalnie z myślą o małych i średnich firmach. Jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację i możesz od razu przystąpić do działania!
  • Kompleksowe podejście do zarządzania przedsiębiorstwem - magazyny, handel, finanse, księgowość, środki trwałe, pojazdy i inne w pełni zintegrowane moduły.
  • Doskonałe rozwiązanie dla małych firm - osób prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych, jawnych i komandytowych, płatników VAT i firm zwolnionych.
  • Idealne dopasowanie do Twoich potrzeb - w zależności od rodzaju i charakterystyki firmy program jest odpowiednio profilowany.
  • Samodzielne prowadzenie rozliczeń - bez stresu i bez błędów. Wszystko to dzięki zawartej w programie wiedzy księgowej oraz specjalnym funkcjom dokonującym prawidłowych i szybkich rozliczeń.
  • Skuteczne wsparcie serwisowe. W przypadku pytań lub wątpliwości możesz liczyć na pomoc konsultanta firmy Elfin - zarówno w sprawach technicznych jak i merytorycznych.
  • Wygodne aktualizacje przez Internet - natychmiastowy dostęp do nowych wersji programu oraz bieżących informacji (wskaźników i stawek oraz biuletynów i alertów).


Uwaga!
W przypadku instalacji w trybie demonstracyjnym, w miejsce numeru seryjnego należy wpisać słowo "demo". W wersji tej można zapoznać się zarówno z możliwościami wersji Standard, jak i Premium (przełącznik trybu pracy znajduje się w menu Narzędzia-Opcje). Wersja PRO działa analogicznie do wersji Standard, z tym że pozwala na obsługę nieograniczonej liczby firm.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
09 Luty 2022 22:50
Używałem od 2008 roku. Ogólnie nie spieszą się z aktualizacją nowych przepisów czy stawek. Czara goryczy się przelała gdy się okazało że program w 2020 roku przez 3 mies zaniżał koszty przez to zostałem narażony na większy podatek. firma sie do tego odniosła beznadziejnie. Od 2022 roku zmieniłem program na inny. Kończę współprace. Nie polecam
POKAŻ ()

Facebook