Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » prowadzenie firmy » Elfin Mała Firma 2.6.5

Elfin Mała Firma

2.6.5
prowadzenie firmy
Rozmiar:
85 MB
Aktualizacja:
16.01.2018
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
prowadzenie firmy
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
3239 (42 w tym miesiącu)
Opis Elfin Mała Firma 2.6.5
 
 

Elfin Mała Firma - wszystko, czego potrzebujesz, aby wygodnie i skutecznie zarządzać swoją firmą.

Program przeznaczony jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek cywilnych, jawnych i komandytowych. Obsługuje rozliczenia według zasad ogólnych, ryczałtu i karty podatkowej, płatników VAT i firmy zwolnione z tego podatku. Specjalna wersja programu (PRO) dedykowana jest dla biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Elfin Mała Firma to proste w użyciu i praktyczne narzędzie do prowadzenia Twojej firmy.

  • Wygoda i łatwość użytkowania. Program stworzony został specjalnie z myślą o małych i średnich firmach. Jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację i możesz od razu przystąpić do działania!
  • Kompleksowe podejście do zarządzania przedsiębiorstwem - magazyny, handel, finanse, księgowość, środki trwałe, pojazdy i inne w pełni zintegrowane moduły.
  • Doskonałe rozwiązanie dla małych firm - osób prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych, jawnych i komandytowych, płatników VAT i firm zwolnionych.
  • Idealne dopasowanie do Twoich potrzeb - w zależności od rodzaju i charakterystyki firmy program jest odpowiednio profilowany.
  • Samodzielne prowadzenie rozliczeń - bez stresu i bez błędów. Wszystko to dzięki zawartej w programie wiedzy księgowej oraz specjalnym funkcjom dokonującym prawidłowych i szybkich rozliczeń.
  • Skuteczne wsparcie serwisowe. W przypadku pytań lub wątpliwości możesz liczyć na pomoc konsultanta firmy Elfin - zarówno w sprawach technicznych jak i merytorycznych.
  • Wygodne aktualizacje przez Internet - natychmiastowy dostęp do nowych wersji programu oraz bieżących informacji (wskaźników i stawek oraz biuletynów i alertów).


Uwaga!
W przypadku instalacji w trybie demonstracyjnym, w miejsce numeru seryjnego należy wpisać słowo "demo". W wersji tej można zapoznać się zarówno z możliwościami wersji Standard, jak i Premium (przełącznik trybu pracy znajduje się w menu Narzędzia-Opcje). Wersja PRO działa analogicznie do wersji Standard, z tym że pozwala na obsługę nieograniczonej liczby firm.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook