Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » projektowanie CAD » VariCAD 2023 2.04

VariCAD

2023 2.04
projektowanie CAD
Rozmiar:
3.6 MB
Aktualizacja:
13.04.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
projektowanie CAD
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3427 (9 w tym miesiącu)
Opis VariCAD 2023 2.04
 
 

VariCAD to profesjonalne narzędzie typu CAD pozwalające na projektowanie konstrukcji mechanicznych zarówno w 2D jak i w 3D. W celu stworzenia nowego projektu wystarczy wybrać tryb (2D bądź 3D), określić jednostki miary, format zapisu pliku oraz skalę.

VariCAD daje możliwość zamieszczania rysunków z plików DWB, STP za pomocą metody przeciągnij i upuść. Producent dostarcza bogactwo różnorakich opcji od rysowania. Znajdziemy tu m. in. narzędzie do obracania, dodawania komentarzy tekstowych wraz ze znakami specjalnymi czy wbudowany kalkulator. Wszelkie obiekty mogą być łączone w bloki.

Oprogramowanie pozwala na rysowanie prostych, krzywych, łuków, punktów, okręgów. Pracę ułatwia dodatkowo system projektowania przy wykorzystaniu warstw.

Jako, że produkt przeznaczony jest do tworzenia konstrukcji mechanicznych, nie mogło z nim zabraknąć bazy części takich jak śruby, pierścienie, uszczelki, gwinty. Istnieje również możliwość konwertowania obrazów sporządzonych w 2D do trójwymiaru. Gotowy rysunek można zapisać w pliku DWB, STP, IGS, STL, DXF, DWG.

Uwaga!
Oprogramowanie można pobrać po uprzedniej rejestracji na stronie producenta.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook