Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » projektowanie CAD » TurboCAD Professional 2020

TurboCAD Professional

2020
projektowanie CAD
Rozmiar:
1.5 GB
Aktualizacja:
30.04.2020
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
projektowanie CAD
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2446 (85 w tym miesiącu)
Opis TurboCAD Professional 2020
 
 
TurboCAD Professional jest profesjonalnym oprogramowaniem do komputerowego wspomagania projektowania. TurboCAD Pro służy do projektowania, szkicowania i tworzenia dokumentacji.

TurboCAD Pro umożliwia modelowanie bryłowe (ACIS) i powierzchniowe w pełnym trójwymiarze. Oprócz tego, tworzy fotorealistyczny rendering LightWorks, a także posiada zestaw poleceń do precyzyjnego rysowania i modyfikowania obiektów płaskich i trójwymiarowych. Utworzony projekt możemy wyświetlać w formie wizualizacji 3D z wykorzystaniem materiałów (LightWorks) i pełnego oświetlenia.

Aplikacja współpracuje z innymi programami i obsługuje następujące formaty: DWG, 3DS, DGN, DXF, EPS, IGS, MTX, PDF (eksport), PLT, PNG, SAT, SHX, STEP, STL, STP, VRML, DWF, SVG, GIF (eksport), DCD i SKP. TurboCAD zawiera dwuwymiarowe i trójwymiarowe polecenia do modelowania projektowanych obiektów. Ponadto, oferuje szereg wbudowanych funkcji do projektowania architektonicznego. Np tworzenie ściany, okna, dachów, schodów czy stropów.

Uwaga:

Po kliknięciu w przycisk "Pobierz", zostaniemy przekierowani na stronę producenta, na której należy wypełnić formularz aby uzyskać link do pobrania programu oraz niezbędny kod aktywacyjny na adres e-mail.
30-dniowa wersja próbna.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook