Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » projektowanie CAD » ProfiCAD 12.2.4

ProfiCAD

12.2.4
projektowanie CAD
Rozmiar:
13 MB
Aktualizacja:
30.04.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
projektowanie CAD
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
6662 (30 w tym miesiącu)
Opis ProfiCAD 12.2.4
 
 

ProfiCAD to darmowe i wygodne w obsłudze oprogramowanie CAD, przeznaczone do tworzenia projektów sanitarnych (hydraulika), schematów elektrycznych i elektronicznych.

Program ProfiCAD oferuje bogaty interfejs graficzny zawierający mnóstwo przydatnych narzędzi kreślarskich i innych funkcji wspomagających projektowanie rysunków CAD na komputerze.

Aplikacja charakteryzuje się wbudowanym podglądem schematu bez otwierania go w edytorze, symbolami (np elektryczne), które są automatycznie numerowane, a także możliwością dostosowania ustawień programu i organizacji menu.

ProfiCAD został wyposażony w bogatą bibliotekę zawierającą już gotowe symbole, które w znacznym stopniu przyśpieszą i wspomogą tworzenie projektów CAD. Warto dodać, że program jest w pełni kompatybilny z pakietem biurowym Microsoft Office - pozwala w prosty sposób wklejać gotowe rysunki na przykład do edytora tekstowego Word.
Uwaga:
Program dostępny jest wyłącznie do użytku osobistego. Przed instalacja systemu Windows 11, należy zapoznać się z ważną instrukcją na stronie producenta.

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook