Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » projektowanie CAD » DesignCAD 3D Max 2021

DesignCAD 3D Max

2021
projektowanie CAD
Rozmiar:
104 MB
Aktualizacja:
10.01.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows Vista/7/8/10
Kategoria:
projektowanie CAD
Ocena:
4.3
Oceń:
Pobrano:
3942 (83 w tym miesiącu)
Opis DesignCAD 3D Max 2021
 
 

DesignCAD jest programem do projektowania 2D. Z jego możliwości skorzystają zwłaszcza osoby stawiające pierwsze kroki w korzystaniu z programów typu CAD. Narzędzie pozwala na sprawne rysowanie czy wydawanie poleceń. Dodatkowym atutem jest bardzo rozbudowany plik pomocy, pozwalający ma szybkie zapoznanie się z najważniejszymi funkcjami oprogramowania.

DesignCAD obsługuje skróty klawiaturowe przyspieszające tworzenie projektu. Wiele dostępnych narzędzi dostępnych jest z poziomu menu podręczonego. Rysowanie wspomagane jest dzięki trzem typom siatek m.in. ortogonalna i biegunowa.

Dostęp do najczęściej wydawanych poleceń ułatwiają dynamicznie rozmieszczone palety narzędziowe. Program pozwala na opracowanie dokumentacji inżynierskiej 2D w tym  budowlanej, mechanicznej, konstrukcyjnej, instalacyjnej, elektrycznej i hydraulicznej.  Stworzymy również projekty architektoniczne, budowlane, rzuty, przekroje, elewacje czy plany zagospodarowania terenu.

Sterowanie za pomocą poleceń czyni pracę znacznie wydajniejszą i efektywniejszą. Do dyspozycji oddano około 200 poleceń rysowania i edycji w tym 8 typów okręgów i elips, 12 łuków i krzywych, 12 linii i punktów, 6 płaszczyzn i wieloboków, 10 poleceń obrotów i kopiowania oraz 7 poleceń przycinania linii. Dostępnych jest 7 jednostek miary (m.in. milimetr, centymetr, metr) i 12 różnych sposobów wymiarowania (m.in. liniowy, łańcuchowy, bazowy, średnicy, promienia, kąta).

Rysowanie obiektów odbywa się za pomocą zestawu linii i wielolinii. Gotowy projekt wydrukujemy na dowolnej drukarce lub ploterze z możliwością podziału dużych rysunków na mniejsze fragmenty.

Uwaga!
Narzędzie dostępne jest w 15-dniowej wersji testowej. W celu uzyskania klucza aktywacyjnego, należy dokonać rejestracji na stronie producenta. Link do formularza dostępny jest na liście rozwijanej.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook