Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » projektowanie CAD » BricsCad 21.1.08-1

BricsCad

21.1.08-1
projektowanie CAD
Rozmiar:
506 MB
Aktualizacja:
23.02.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows Vista/7/8/10
Kategoria:
projektowanie CAD
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
16388 (123 w tym miesiącu)
Opis BricsCad 21.1.08-1
 
 

BricsCad to program CAD kompatybilny z zapisem DWG. Oprogramowanie korzysta z najwyższego poziomu technologii oraz kompatybilności. Jądro programu zostało stworzone od zera. Interfejs programu bardzo zbliżony do tego z AutoCAD'a stanowi spore ułatwienie dla użytkowników, którzy pracowali w legendarnym już programie do projektowania CAD.

Cechy BricsCad:
· Bezpośrednia edycja brył 3D - Nowa wersja oferuje bezpośrednią edycję brył 3D w formacie .dwg bez konieczności konwersji. Bryła jest w widoku cieniowanym co ułatwia jej modelowanie.

· Nowy silnik obrazów rastrowych - Dzięki niemu Bricscad będzie lepiej obsługiwał duże bitmapy.

· Nowy silnik PDF - Teraz korzystanie z plików PDF jako podkładów będzie bardziej wydajne.

· Ustawienia wydruku - Można teraz zapisać w eksploratorze rysunku, co umożliwi szybkie zastosowanie tych samych ustawień do innego arkusza bez konieczności otwierania okna dialogowego z ustawieniami drukowania.

· Przycinanie kreskowanie i kreskowanie użytkownika - Użytkownik może utworzyć własny wzór kreskowania i przycinać kreskowanie.

· Płaszczyzna przekroju - Funkcja pozwala stworzyć i zapisać płaszczyznę przekroju bryły, która może być użyta do wyświetlania na ekranie przekroju modelu 3D lub wyeksportowana jako blok 2D.

· Relacje 2D i 3D - Relacje pozwalają powiązać elementy rysunku ze sobą, np. końce linii, zmieniając długość jednej linii druga powiązana z nią będzie za nią podążać.

· Rozpoznawanie cech projektu - Wyobraź sobie element z dużą ilością otworów o tej samej średnicy. Zmieniając średnicę jednego otworu, inne o tej samej średnicy mogą być rozpoznane i zmodyfikowane automatycznie.


rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook