Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » projektowanie CAD » AutoCAD Revit LT 2023

AutoCAD Revit LT

2023
projektowanie CAD
Rozmiar:
7 GB
Aktualizacja:
31.03.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
projektowanie CAD
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1501 (21 w tym miesiącu)
Opis AutoCAD Revit LT 2023
 
 

Autodesk Revit LT to nowoczesne narzędzie stworzone specjalnie z myślą o modelowaniu informacji o budynkach BIM (ang. Building Information Modeling). Program usprawnia budowanie i eksploatację budynków oraz ułatwia projektowanie. Autodesk Revit to wszechstronne rozwiązanie posiadające funkcje i narzędzia programów Autodesk Revit Architecture, Autodesk Revit MEP i Autodesk Revit Structure.

Autodesk Revit zapewnia dostęp do narzędzi, za pomocą których utworzymy projekty architektoniczne i inżynierii budowlanej. Oprócz tego posiada specjalistyczne funkcje związane z projektowaniem koncepcyjnym, analizą, renderingiem i koordynacją dokumentacji ułatwiają swobodną pracę, pozwalają podjąć lepsze decyzje projektowe i tworzyć projekty architektoniczne wyższej jakości.

Oferuje też narzędzia przeznaczone do projektowania, analizy i realizacji konstrukcji, z uwzględnieniem elementów parametrycznych, integracji modelu fizycznego z analitycznym oraz współpracy pomiędzy wieloma użytkownikami. Pozwala to zmniejszyć liczbę błędów, oszczędzić czas i wykorzystać zalety BIM.

Uwaga:

Program Autodesk Revit dostępny jest w wersji próbnej.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook