Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » projektowanie CAD » AutoCAD LT 2024

AutoCAD LT

2024
projektowanie CAD
Rozmiar:
2 GB
Aktualizacja:
31.03.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
projektowanie CAD
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
57431 (31 w tym miesiącu)
Opis AutoCAD LT 2024
 
 
AutoCAD LT to potężny i elastyczny program wyposażony w narzędzia CAD 2D oraz 3D. Rozwiązanie to usprawnia proces projektowania na każdym etapie projektu.

Oprogramowanie AutoCAD udostępnia szeroki wachlarz narzędzi poszerzających możliwości kreślenia i dokumentowania w każdej branży, np. rysowanie parametryczne, zestawy arkuszy, bloki dynamiczne czy skalowanie opisów. AutoCAD zapewnia elastyczność niezbędną do eksplorowania koncepcji 2D i 3D. Rozbudowany zestaw intuicyjnych narzędzi pomaga tworzyć i wizualizować projekty, wprowadzając innowacyjne koncepcje w życie.

Program pozwala na opracowywanie dowolnych kształtów 3D za sprawą narzędzia do tworzenia powierzchni, siatek i modelowania brył. Zawiera rozbudowane narzędzia do wizualizacji, które dodają wyrazistości projektom. Narzędzia nawigacyjne 3D umożliwiają podgląd projektu z poziomu terenu lub z lotu ptaka. AutoCAD obsługuje chmury punktów, do programu można wprowadzić laserowe skany 3D.

Oprogramowanie AutoCAD zapewnia możliwość bezpiecznego, wydajnego i dokładnego współdzielenia ważnych danych projektowych. Rodzima obsługa formatu DWG, jednego z najpopularniejszych formatów danych projektowych, ułatwia przekazywanie informacji wszystkim zainteresowanym. Dzięki grafice prezentacyjnej, narzędziom do renderowania oraz rozbudowanym funkcjom drukowania 2D i 3D oprogramowanie AutoCAD pozwala na czytelne i wyraziste prezentowanie koncepcji projektowych.

UWAGA!
30-dniowa wersja próbna do pobrania na stronie producenta po wypełnieniu formularza.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook