Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » projektowanie CAD » AutoCAD Architecture 2024

AutoCAD Architecture

2024
projektowanie CAD
Rozmiar:
2.12 GB
Aktualizacja:
31.03.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
projektowanie CAD
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3801 (29 w tym miesiącu)
Opis AutoCAD Architecture 2024
 
 

AutoCAD Architecture to rozbudowane oprogramowanie przeznaczone do projektowania budowli i innych obiektów architektonicznych. AutoCAD Architecture to specjalna wersja programu Autodesk AutoCAD stworzona z myślą o architektach i inżynierach. Zawiera specjalne funkcje kreślenia architektonicznego, które umożliwiają projektowanie i dokumentowanie projektów w popularnym środowisku AutoCAD.

Użytkownicy korzystający z tego programu mogą też w prosty i szybki sposób obliczać powierzchnie mieszkania, domów oraz innych, większych budowli. AutoCAD Architecture idealnie nadaje się do generowania przekrojów i elewacji w przekroju 2D, dokonywania pomiarów ścian i innych pomieszczeń znajdujących się w zaprojektowanym obiekcie budowlanym.

Oprócz tego posiada zintegrowane funkcje wizualizacji projektu i bogatą bibliotekę zawierającą różne komponenty detalu i rozbudowanych narzędzi przeznaczonych do tworzenia opisów itp. Nie zabrakło w nim również funkcji do renderowania obiektów trójwymiarowych, planowania niestandardowych stylów zestawień, a także projektowania i tworzenia renowacji.

Uwaga:

Program AutoCAD Architecture jest teraz częścią pakietu AutoCAD

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook