Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » projektowanie CAD » AutoCAD 2024

AutoCAD

2024
projektowanie CAD
Rozmiar:
2.12 GB
Aktualizacja:
31.03.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
projektowanie CAD
Ocena:
3.5
Oceń:
Pobrano:
38083 (246 w tym miesiącu)
Opis AutoCAD 2024
 
 

AutoCAD to potężny i elastyczny program CAD, służący do projektowania i tworzenia rysunków w przestrzeni 2D oraz 3D. Oprogramowanie AutoCAD udostępnia szeroki wachlarz narzędzi poszerzających możliwości kreślenia i dokumentowania w każdej branży, np. rysowanie parametryczne, zestawy arkuszy, bloki dynamiczne czy skalowanie opisów.

Program pozwala na opracowywanie dowolnych kształtów 3D za sprawą narzędzia do tworzenia powierzchni, siatek i modelowania brył. Zawiera rozbudowane narzędzia do wizualizacji, które dodają wyrazistości projektom.

Narzędzia nawigacyjne 3D umożliwiają podgląd projektu z poziomu terenu lub z lotu ptaka. Dzięki grafice prezentacyjnej, narzędziom do renderowania oraz rozbudowanym funkcjom drukowania 2D i 3D oprogramowanie AutoCAD pozwala na czytelne i wyraziste prezentowanie koncepcji projektowych.

AutoCAD pozwala na Szkicowanie, opisywanie i projektowanie geometrii 2D oraz modeli 3D z wykorzystaniem brył, powierzchni i siatek. Przeprowdzanie automatyzacja takich zadań jak porównywanie rysunków, zliczanie, dodawanie bloków, tworzenie zestawień i inne.

Możliwość pracy nad tym samym projektem AutoCAD praktycznie na dowolnym urządzeniu. Przeglądanie, edytowanie, opisywanie i tworzenie rysunków poza biurem za pomocą aplikacji mobilnej AutoCAD lub w przeglądarce internetowej.

Uwaga:

Program AutoCAD dostępny jest w wersji demonstracyjnej i możemy z niego korzystać przez okres 30 dni. W celu uzyskania próbnej wersji, należy założyć darmowe konto lub zalogować się do istniejącego konta użytkownika. Ta możliwośc pojawi się po uruchomieniu programu.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
25 Styczeń 2023 12:30
nie działa
POKAŻ ()

Facebook