Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » projektowanie CAD » ArCADia LT 14

ArCADia LT

14
projektowanie CAD
Rozmiar:
2 GB
Aktualizacja:
20.10.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
projektowanie CAD
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2332 (67 w tym miesiącu)
Opis ArCADia LT 14
 
 
ArCADia LT to funkcjonalny, łatwy w obsłudze i intuicyjny program CAD, umożliwiający tworzenie dokumentacji 2D i zapis plików w formacie DWG. Aplikacja ta jest podstawowym narzędziem graficznym dla szeroko rozumianej branży budowlanej.

Ideą przyświecającą autorom systemu ArCADia było stworzenie programu pozwalającego na zapisanie w formie elektronicznej efektów twórczych przemyśleń architekta – dotyczących formy i funkcjonalności tworzonego obiektu – w połączeniu z efektami inżynierskiej pracy konstruktora i rzeczywistego odwzorowania elementów będących efektem pracy instalatorów.

Wszystko to wsparte jest narzędziami obliczeniowymi w jednym integralnym modelu. Trudno przecenić korzyści płynące z takiego sposobu projektowania. BIM (Building Information Modeling) opisywany był w wielu publikacjach.

Powszechnie wydaje się, że głównymi beneficjentami korzyści są inwestorzy, wykonawcy i przyszli administratorzy budynku. Jednak stworzony przez nas system powinien już na etapie projektowania dawać twórcom nowe narzędzia pracy i kontroli pozwalające się skupić na istocie zagadnienia, a nie na żmudnych pracach „kreślarskich”.

Struktura systemu ArCADia pozwala wszystkim uczestnikom procesu projektowania na pracę w jednym środowisku opierającym się o główny moduł, przeznaczony dla wszystkich uczestników- ArCADia BIM.

ArCADia BIM pozwala na wprowadzanie i zarządzanie wszystkimi elementami projektu, jednakże dla każdej branży przeznaczone są osobne, dodatkowe moduły uwzględniające specyfikę projektów branżowych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook