ArCADia

14
projektowanie CAD
Rozmiar:
1.3 GB
Aktualizacja:
20.10.2021
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
projektowanie CAD
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
17931 (78 w tym miesiącu)
Opis ArCADia 14
 
 
ArCADia to narzędzie wspomagające rysowanie dokumentacji 2D i 3D. Praca na warstwach, linia komend, pełna personalizacja ustawień (poleceń, pasków narzędzi, skrótów i aliasów), możliwość importu linii, kreskowań i stylów wymiarowania to podstawowe opcje programu.

Program pozwala na tworzenie rysunków 2D i 3D poprzez rysowanie i pełną edycje wszystkich udostępnionych elementów. Oprócz tego, wczytuje i modyfikuje obrazy rastrowe (JPG, TIF, BMP), wprowadza i definiuje bibliotekę symboli, bloków, tekstów prostych i złożonych oraz precyzyjnie drukuje poprzez zadawanie wszystkich parametrów wydruku. Oferuje też wymiarowanie liniowe i kątowe i definiowanie własnych stylów.

 

 

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
31 Grudzień 2018 19:08
Fajny soft, lepszy niż inne klony AutoCADa, szybko się w im rysuje całymi obiektami, nawet kilkanaście nakładek do gstarcada czy zwcada nie da takich możliwości, do tego są wszystkie instalacje, sprawdzanie kolozji, można projekt podejrzeć w 3D i to w dobrej jakości, do tego cały projekt w 3D można wysłać to do klienta na smartfona zwykłym mailem. Importuje i eksportuje ifc i obj, czego chcieć więcej chyba tylko żeby interfejs był lepszy, ikony większe itd, lepsze wsparcie, więcej filmów itd. Ceny są ok, można kupić naprawdę tanio z kilkoma modułami. Polska firma i mają dużo softu, można stopniowo rozbudowywać sobie środowisko pracy, mają ekstra inwentaryzatora, który bierze dane prosto z dalmierza, nikt więcej takiego programu w Polsce nie sprzedaje.
POKAŻ ()

Facebook