Instalki.pl » Programy » Windows » Nauka i edukacja » programy dla szkół » NetSupport School 12.00.6

NetSupport School

12.00.6
programy dla szkół
Rozmiar:
73 MB
Aktualizacja:
12.02.2016
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2126 (2 w tym miesiącu)
Opis NetSupport School 12.00.6
 
 

NetSupport School to rozwiązanie wpasowujące się w wymagania nowoczesnej szkoły stawiającą na komputeryzację edukacji.

Łączy w sobie zaawansowane zarządzanie wszystkimi komputerami w klasie, system do tworzenia konspektów czy nadzorowanie poczynań uczniów w sieci. Nadzór może być prowadzony zarówno indywidualnie jak i na kompletnej grupie uczniów.

Nie mogło również zabraknąć wsparcia zarządzania wydrukami, kontrolowania komunikatorów czy zawartości komputera. Z poziomu jednego komputera można również zarządzać energią poprzez wyłączanie wybranych maszyn.

NetSupport School to również produkt znacząco polepszający jakość przekazywanej wiedzy, co osiąga się dzięki nieustannej kontroli postępów każdego ucznia z osobna. Istnieje możliwość wyświetlania wybranych przez nauczyciela slajdów czy innych materiałów na określonych komputerach.

Oprogramowanie przeznaczone jest nie tylko na uczniów czy nauczycieli, ale również dla studentów czy specjalistów IT. Ci ostatni zyskują potężne narzędzie do zarządzania komputerami włączając w to kontrolę podzespołów, usług aktywnych podczas działania systemu czy użycia Internetu zarówno w obrębie całej sieci jak i na wybranym pececie.

Uwaga!
Program dostępny jest w 30-dniowej wersji testowej. Możliwe jest również nadzorowanie maksymalnie 40 komputerów jednocześnie.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook