Instalki.pl » Programy » Windows » Nauka i edukacja » programy dla szkół » Drukowanie Świadectw dla Technikum 1.6.0

Drukowanie Świadectw dla Technikum

1.6.0
programy dla szkół
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
4.28 MB
Aktualizacja:
04.05.2017
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2024 (23 w tym miesiącu)
Opis Drukowanie Świadectw dla Technikum 1.6.0
 
 

Drukowanie Świadectw dla Technikum to oprogramowanie do drukowania świadectw szkolnych dla uczniów klas 1-4 Technikum. Narzędzie charakteryzuje bardzo przejrzysta szata graficzna, która sprawia, że opanowanie programu nie będzie dla nikogo problematyczne.

Interfejs został maksymalnie uproszczony, dzięki czemu nikt nie powinien mieć trudności z opanowaniem wszystkich funkcji. Narzędzie pozwala na drukowanie świadectw na giloszach. Oprócz świadectw, producent wbudował obsługę druku arkuszy ocen oraz kartek z ocenami na wywiadówkę.

Oprogramowanie zgodne jest z najnowszymi wzorami świadectw jak MEN-I/27a/2, MEN-I/27a-w/2, MEN-I/28a/2, MEN-I/28a-w/2 oraz arkuszami ocen zgodnymi z MEN-I/44b/2.

Drukowanie Świadectw dla Technikum umożliwia dokonanie podstawowych modyfikacji rozmiaru czy kroju czcionki. W przypadku, gdy pozostaną puste pola, zostaną automatycznie wykreskowane. Istnieje również możliwość zastosowania kropek wiodących czy wstawianie ocen posługując się wyłącznie myszką poprzez wskazanie odpowiedniej opcji.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook