Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » programy branżowe » drEryk Gabinet 8.7.0

drEryk Gabinet

8.7.0
programy branżowe
Rozmiar:
353 MB
Aktualizacja:
19.05.2021
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
programy branżowe
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3334 (24 w tym miesiącu)
Opis drEryk Gabinet 8.7.0
 
 

drEryk to powstałe z myślą o lekarzach oprogramowanie, które znacząco przyczynia się do polepszenia organizacji ich pracy. Zbudowane jest z modułów, które są ściśle ukierunkowane na spełnienie wymogów lekarzy poszczególnych specjalizacji.

Większość czynności i informacji jest obsługiwana z jednego ekranu, co w połączeniu z gotowymi i wykonanymi przez siebie szablonami wizyt i zaleceń skraca czas tworzenia dokumentacji. W drEryku jest szereg powiadomień i automatów, które wyświetlają to, co jest niezbędne o danym pacjencie, np. program sam pamięta jakie badania przesiewowe trzeba wykonać pacjentowi, które badania bilansowe, ostrzega o alergiach, ciąży, nosicielstwie i czynnikach ryzyka.

drEryk pozwala na wprowadzenie dowolnej liczby użytkowników na jednym komputerze, niezależnie od liczby wykupionych modułów. Dzięki temu możliwa jest praca komplementarna w gabinecie przydatna szczególnie w przypadku rezydentów, lekarzy pracujących w niepełnym wymiarze czasu, a także przy realizacji zastępstw. Serwerem może być dowolny wskazany komputer, na którym pracuje jeden z użytkowników. Program zapewnia również komunikację zleceń pomiędzy użytkownikami.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook