Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » programy branżowe » Zakład przetwarzania zużytego sprzętu 15.10.07.02

Zakład przetwarzania zużytego sprzętu

15.10.07.02
programy branżowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
218 MB
Aktualizacja:
09.10.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
programy branżowe
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
959 (12 w tym miesiącu)
Opis Zakład przetwarzania zużytego sprzętu 15.10.07.02
 
 

Zakład przetwarzania zużytego sprzętu 2016 jest kompleksowym systemem obsługi firm zajmujących się zbiórką oraz przetwarzaniem odpadów i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Program jest zgodny z najnowszymi przepisami prawa dotyczącego gospodarowania odpadami i zużytym sprzętem.

System posiada także możliwość drukowania rocznych sprawozdań do WIOŚ (roczne sprawozdanie o odpadach) oraz kwartalnych do GIOŚ (dla zbierających oraz zakładów przetwarzania zużytego sprzętu).

System jest przeznaczony zarówno dla małych przedsiębiorstw jak i dużych firm. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom i technologiom możliwe jest jego dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta oraz integracja z obecnie używanym systemem finansowo-księgowym lub magazynowym.

Program umożliwia jednoczesną pracę wielu użytkowników, co pozwala na sprawną i szybką obsługę kontrahentów.

Prosty i przejrzysty interfejs programu umożliwia szybkie rozpoczęcie z nim pracy. Szczegółowe informacje na temat interfejsu użytkownika można znaleźć w sekcji zrzuty ekranu.

Poza obsługą zarządzania informacjami o gospodarowaniu odpadami i zużytym sprzętem program udostępnia również moduł magazynu. Dzięki niemu można w dowolnym momencie uzyskać szczegółowe informacje o ilościach odpadów oraz ich wartości. Z uwagi na fakt obsługi magazynu każda karta przekazania odpadu może także pełnić rolę dokumentu magazynowego (WZ/PZ).

Jedną z unikatowych funkcji programu jest możliwość eksportowania wydruków do formatów: MS Word, MS Excel, PDF, JPEG, BMP i wielu innych formatów graficznych.

Kolejną z funkcji dostarczanych przez program funkcji jest możliwość filtrowania danych wyświetlanych na listach. Każda z listy posiada wbudowany moduł Edytor filtru, przy użyciu którego użytkownik może wyświetlić tylko te dane, które go interesują.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook