Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » programy branżowe » Tachospeed 3.07.1

Tachospeed

3.07.1
programy branżowe
Rozmiar:
161 MB
Aktualizacja:
06.12.2021
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows 8/10
Kategoria:
programy branżowe
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
7387 (107 w tym miesiącu)
Opis Tachospeed 3.07.1
 
 

Tachospeed to oprogramowanie służące do odczytu i interpretacji czasów jazdy, pracy innej, gotowości oraz postoju z wykresówek tachografu analogowego oraz kart i tachografu cyfrowego (również danych z GPS).

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych algorytmów detekcji i interpretacji obrazów, program Tachospeed automatycznie odczytuje informacje zawarte na zeskanowanych wykresówkach tachografu tj. przebyty dystans oraz tryb tachografu w danych okresie.

Tachospeed odczytuje oraz rozszyfrowuje dane zawarte w plikach pobranych z kart kierowców, kart kontrolnych, kart warsztatowych oraz z pamięci wewnętrznej europejskich tachografów cyfrowych Siemens VDO, Stoneridge, Actia, Efkon oraz z rosyjskich tachografów cyfrowych Strih, Mercury itp…

Tachospeed w sposób prosty i przejrzysty przedstawia zebrane informacje w postaci raportów orazw postaci podglądu kalendarzowego. Algorytmy analizujące przekroczenia czasu pracy kierowców bazujące o przepisy Rozporządzenia 561/2006 oraz Umowę międzynarodową AETR opierają się o większość funkcjonujących w Europie taryfikatorów tj.: polski, czeski, rumuński, hiszpański, brytyjski, chorwacki…

Głównym zadaniem programu Tachospeed jest przygotowanie przedsiębiorców do kontroli ze strony Inspekcji Transportu Drogowego oraz Państwowej Inspekcji Pracy. Dzięki regularnemu monitoringowi czasu pracy, użytkownik programu Tachospeed może wyeliminować błędy popełnione przez swoich kierowców. Sporządzenie prawidłowej ewidencji czasu pracy jest niezmiernie proste dzięki Tachospeed. Przepisy ustawy o czasie pracy kierowców zawarte zostały w przejrzystym raporcie ewidencji czasu pracy, który generuje się w sposób w pełni automatyczny.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
05 Marzec 2019 09:47
Ten program to porażka, wieczne problemy i niedziałające funkcje. Aktualizacje to jakiś żart.
Gość
02 Sierpień 2018 11:03
Zdecydowanie bardzo dobry program i doskonała pomoc techniczna.
POKAŻ ()

Facebook