Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » programy branżowe » Kierowca 3.2.1.7

Kierowca

3.2.1.7
programy branżowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
8.4 MB
Aktualizacja:
21.05.2009
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows 9x/Me/2000/XP
Kategoria:
programy branżowe
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
1025 (16 w tym miesiącu)
Opis Kierowca 3.2.1.7
 
 
Program Kierowca firmy Infomat sprawia, że codzienne prowadzenie administracji biurowej w ośrodku szkolenia kierowców staje się znacznie wygodniejsze i wolne od błędów. Rejestr kursantów prowadzony elektronicznie zapewnia błyskawiczny wgląd do kluczowych informacji w działalności ośrodka, a wydruki wygenerowane przez program zastępują ich ręczne i czasochłonne przygotowywanie.

Wygląd wszystkich dokumentów odpowiada wymogom wzorców druków urzędowych i jest zgodny z obowiązującymi normami i przepisami zawartymi w Dz. Ust. Nr 217/2005.

Program Kierowca umożliwia kompleksową rejestrację wszelkich niezbędnych danych odnośnie szkolonych osób, wraz z wyszczególnieniem ich jazd i dokonywanych wpłat.  Ewidencja przeprowadzana jest w niezwykle prosty i wydajny sposób z wykorzystaniem nowoczesnego interfejsu użytkownika. Został on opracowany według najnowszych standardów i jest zorganizowany tak, aby zminimalizować ilość kroków potrzebnych na dotarcie do żądanej opcji.

Aplikacja umożliwia wydruk wielu dokumentów używanych codziennie w firmie, takich jak zaświadczenie, karta przeprowadzonych zajęć, faktura, druk KP,  książka ewidencyjna oraz wiele innych. Drukowane mogą być dane pojedynczych osób, jak również całych grup za pomocą mechanizmu wydruków seryjnych. System automatycznie wybiera z listy kursantów osoby, które spełniły kryteria wydania dokumentu, a następnie pozwala określić grupę osób, dla których ma on zostać wydrukowany. Za pomocą jednego kliknięcia można więc wysłać na drukarkę zaświadczenia dla wszystkich uprawnionych uczestników kilku kursów.

Program generuje na życzenie użytkownika listy kursantów spełniających określone kryteria, pozwalając w ten sposób na błyskawiczny dostęp do kluczowych informacji dla ośrodka, których ręcznie opracowanie byłoby niemiernie czasochłonne.

Uwaga!
Wersja Demo jest w pełni funkcjonalna, posiada limit rejestrowania nowych kursantów. Wersję demonstracyjną można użytkować przez okres jednego miesiąca.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook