Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » programy branżowe » DIALux evo 7.1

DIALux evo

7.1
programy branżowe
Rozmiar:
337 MB
Aktualizacja:
11.01.2018
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
programy branżowe
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
6530 (56 w tym miesiącu)
Opis DIALux evo 7.1
 
 

DIALux evo to zaawansowane środowisko dla projektantów wnętrz oraz architektów. Wraz z nim stworzymy profesjonalne wizualizacje budynków, ulic czy pomieszczeń wraz z uwzględnieniem oświetlenia. Dla zwiększenia realności projektu istnieje możliwość nakładania zróżnicowanych tekstur na obiekty takie jak meble. Zabieg ten dodatkowo nada naturalności tworzonej koncepcji.

Użytkownik ma możliwość obserwowania wyników swojej pracy przebywając zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Podczas projektowania oświetlenia nic nie stoi na przeszkodzie by tymczasowo wyłączyć pozostałe składniki i móc skupić się tylko na tym jednym, nad którym aktualnie pracujemy. DIALux evo wyposażono w narzędzie podpowiadające rozwiązania, które warto zastosować w każdym typie pomieszczenia.

Oprogramowanie pozwala także na prowadzenie kalkulacji kosztów zapotrzebowania energetycznego konstrukcji. W celu osiągnięcia jak najlepszej wydajności pracy z aplikacją, producent zoptymalizował zużycie pamięci RAM oraz zwiększył efektywność działania na platformach z procesorami 64-bit.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook