Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » poczta elektroniczna » Windows Live Mail 16.4.3528.331

Windows Live Mail

16.4.3528.331
poczta elektroniczna
Rozmiar:
1.18 MB
Aktualizacja:
16.04.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
204157 (771 w tym miesiącu)
Opis Windows Live Mail 16.4.3528.331
 
 

Windows Live Mail to program pocztowy firmy Microsoft nowej generacji. Zawiera funkcje znane z programu Outlook Express oraz dodatkowe możliwości. Pozwala na używanie wielu kont e-mail w jednym miejscu i zapewnia niezawodny dostęp do innych materiałów usługi Windows Live, takich jak usługa Spaces i program Messenger.

Program umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail z fotografiami, także tymi o dużej rozdzielczości. Po kliknięciu obrazu zostanie wyświetlony obraz w pełnym rozmiarze z prywatnej lokalizacji sieci Web. Ponadto można wykonywać podstawową edycję fotografii, dodawać obramowanie i kontrolować sposób wyświetlania miniatur obrazów w wiadomości e-mail. Posiada również wbudowany czytnik źródeł RSS, dzięki temu możliwe jest zebranie w jednym miejscu wielu interesujących źródeł pochodzących z różnych stron.

Windows Live Mail posiada dodatkowe zabezpieczenia aby pomóc w zmaksymalizowaniu prywatności i poziomu zabezpieczeń kont e-mail. Filtry spamu skanują w poszukiwaniu wiadomości-śmieci, czerwone i żółte paski ostrzegawcze informują o podejrzanych wiadomościach, a przycisk Usuń i zablokuj odstrasza oszustów. 

Uwaga:

Po pobraniu i uruchomieniu instalatora, należy zaznaczyć odpowiedni komponent, który zamierzamy zainstalować. W tym przypadku będzie to program pocztowy "Mail". 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook