Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » poczta elektroniczna » The Bat! 10.3.3

The Bat!

10.3.3
poczta elektroniczna
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
135 MB
Aktualizacja:
22.12.2022
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
Windows Vista/7/8/10
Ocena:
3.3
Oceń:
Pobrano:
37080 (42 w tym miesiącu)
Opis The Bat! 10.3.3
 
 

The Bat! to rozbudowany klient poczty elektronicznej, oferujący ochronę korespodencji przed kradzieżą i włamaniem.

Klient pocztowy The Bat! Chroni dane przy użyciu wielu strumieni szyfrujących i nawiązuje połączenie za pośrednictwem bezpiecznych SSL / TLS. Interfejs programu jest bardzo przejrzysty, dzięki czemu nawet nowicjusz bardzo szybko go polubi i z łatwością będzie mógł z niego korzystać. Dla małych i wielkich firm, jest także idealnym rozwiązaniem w stosunku do innych programów pocztowych, ponieważ wyposażono go w możliwość obsługi wielu użytkowników i może pełnić rolę lokalnego serwera pocztowego.

Pozostałe zalety programu to wbudowana wewnętrzna przeglądarka HTML, potężny system filtrowania, selektywne pobieranie wiadomości, bezpieczeństwo podczas otwierania plików z załączników, zarządzanie pocztą na serwerach POP3, IMAP4 czy możliwość korzystania z dodatkowych szablonów.

The Bat! jest dostępny w wersji Home Edition i Professional Edition. Lista różnic pomiędzy tymi wersjami, znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Uwaga:

Program The Bat! od wersji 6.7.20 posiada wbudowany język polski. Jeżeli używacie starszych wersji aplikacji 6.7.7 itd. Wówczas zalecamy zainstalowane osobnego pakietu lokalizującego.

Zobacz poradnik:

Wybór Redakcji Instalki.pl
Program otrzymał wyróżnienie "Wybór Redakcji". Rekomendacja stanowi gwarancję oprogramowania wysokiej jakości, która została doceniona przez ekspertów.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
28 Kwiecień 2022 17:01
program, na dzień dzisiejszy niedopracowany /cena z kosmosu/
POKAŻ ()

Facebook