Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » poczta elektroniczna » Foxmail 7.2.19.158

Foxmail

7.2.19.158
poczta elektroniczna
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
41.5 MB
Aktualizacja:
19.10.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
4700 (88 w tym miesiącu)
Opis Foxmail 7.2.19.158
 
 

Foxmail to popularny i zarazem darmowy klient poczty elektronicznej, oferujący wiele przydatnych funkcji oraz przyjazny interfejs użytkownika. Posiada zaawansowany filtr antyspamowy i zintegrowany czytnik kanałów RSS. Oprócz tego umożliwia wysyłanie wiadomości bez serwera poczty, a także tworzenie prostych pocztówek elektronicznych.

Program Foxmail obsługuje konta POP3 i Hotmail oraz wspiera kodowanie HTML. Posiada również przydatne narzędzie WYSIWYG do tworzenia nowych wiadomości za pomocą dostępnych szablonów. Ponadto pozwala na ekspresowe wysyłanie poczty elektronicznej bezpośrednio do odbiorcy przy użyciu serwera SMTP. Aplikacja charakteryzuje się też możliwością zdalnego zarządzania i podglądu poczty na serwerze, a także pełnym wsparciem do obsługi konta Exchange. Nie zabrakło w nim też funkcji do podglądu załączników i wbudowanego kalendarza. Foxmail stanowi godną alternatywę dla aplikacji Outlook Express.

Uwaga!
Domyślnie interfejs programu dostępny jest w języku chińskim. Chcąc zmienić język, należy usunąć z głównego katalogu plik o nazwie "Chinese.lgb”. Jeżeli aplikacja nadal będzie się uruchamiała w języku chińskim, trzeba zmienić odpowiedni parametr w pliku Language.ini na "ActiveLang=English”, który znajduje się w katalogu Languages.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
28 Marzec 2017 07:05
5 gwiazdek
POKAŻ ()

Facebook