Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » pobieranie plików » save2pc Professional 5.6.3.1615

save2pc Professional

5.6.3.1615
pobieranie plików
Rozmiar:
15.1 MB
Aktualizacja:
18.02.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
pobieranie plików
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
4006 (40 w tym miesiącu)
Opis save2pc Professional 5.6.3.1615
 
 
save2pc Professional to rozbudowana wersja bardzo popularnej aplikacji przeznaczonej do pobierania filmów wideo m.in. z takich serwisów jak Youtube, Vimeo, Myspace i DailyMotion. Program posiada bardzo czytelny interfejs, co sprawia ze jego obsługa jest bardzo prosta.

 

W celu zapisania filmu na dysku twardym wystarczy określić miejsce zapisu pliku, format w jakim ma zostać zapisany (do wyboru mamy: *.flv, *.avi, *.mpeg, *.wmv, *.mp4, *mov, *.3gp) oraz wkleić link do strony z interesującym nas filmem. Po wykonaniu tych czynności i wybraniu opcji 'start' nastąpi pobieranie filmu.

Wersja professional aplikacji w porównaniu z wersją Standard pozwala dodatkowo na pobieranie filmów z serwisów: RedTube, PornoTube, ShockerVideo.com, SpankingTube.com, Tube8.com, xTube.com,YouPorn, Megaporn. Dodatkowo aplikacja w wersji Professional umożliwia konwersje pobranych filmów do formatów obsługiwanych przez urządzenia takie jak: iPod, PSP, PDA, iPhone, Mobile Phone. Większa funkcjonalność dostępna jest w wersji Ultimate.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook