Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » pobieranie plików » YouTube Song Downloader 2021.21.65

YouTube Song Downloader

2021.21.65
pobieranie plików
Rozmiar:
68 MB
Aktualizacja:
16.04.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
pobieranie plików
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
20227 (257 w tym miesiącu)
Opis YouTube Song Downloader 2021.21.65
 
 

YouTube Song Downloader to bezpłatna aplikacja umożliwiająca pobieranie i zapisywanie na twardym dysku filmów i muzyki z serwisu YouTube. Program pozwala też na przeglądanie zawartości na stronie YouTube bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Program pobrane materiały muzyczne zapisuje na dysku w postaci filmów (AVI, FLV) lub muzyki (MP3, OGG). Nie zabrakło w nim przydatnej funkcji, za pomocą której możemy zdefiniować jakość dźwięku i format zapisu.

Program YouTube Song Downloader jest bardzo prosty w obsłudze i warto zaznaczyć, że wszystkie opcje zostały przetłumaczone na język polski. Wśród dostępnych opcji znajdziemy między innymi wyszukiwarkę muzyki i filmów z serwisu YouTube, a także całych albumów muzycznych, które można następnie w całości pobrać na twardy dysk. Oprócz tego aplikacja zawiera funkcję do przeglądania pobieranych plików i przyjazny ekran wyświetlający dokładne informacje o pobranych danych.

Aby korzystać z programu YouTube Song Downloader, należy dokonać bezpłatnej rejestracji tuż po jego pierwszym uruchomieniu.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
17 Sierpień 2018 22:39
albumy pobiera jako jeden duży plik i nie da się przełączać pomiędzy piosenkami
POKAŻ ()

Facebook