Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » pobieranie plików » VDownloader 5.0.4016

VDownloader

5.0.4016
pobieranie plików
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
157 MB
Aktualizacja:
18.09.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
pobieranie plików
Ocena:
2.7
Oceń:
Pobrano:
712249 (573 w tym miesiącu)
Opis VDownloader 5.0.4016
 
 

Vdownloader to jedno z najpopularniejszych programów do pobierania materiałów z takich serwisów jak: YouTube, Facebook, Dailymotion, Vimeo, VK, Metacafe, Break.com, Liveleak, Youku, Rutube, TED, itp. Podczas pobierania istnieje możliwość konwersji do jednego z kilku formatów w tym do AVI, MPEG oraz PSP.

Pobrane pliki zapiszemy również w wielu innych standardach włączając MKV, MP4, MPG, 3GP, VCD, SVCD, DVD, FLV. Tak szeroka obsługa pozwala na sprawne eksportowanie plików multimedialnych również na liczne urządzenia mobilne w tym iPod, iPhone.

Obsługa narzędzia odbywa się za pośrednictwem całkowicie spolszczonego interfejsu użytkownika. Program działa cały czas w tle, nieustannie analizując zawartość schowka systemowego. Gdy tylko wykryty zostanie link np. do teledysku na YouTube, automatycznie pojawi się komunikat o możliwości pobrania na dysk.

Co istotne, Vdownloader umożliwia tworzenie harmonogramu pobierania. Coraz częściej zawartość najpopularniejszych serwisów posiada liczne restrykcje dotyczące lokalizacji. Oprogramowanie omija wszelkie ograniczenia wykorzystując w tym celu serwery proxy.
VDownloader oferuje również możliwość pobierania i konwertowania materiałów z popularnego serwisu poświęconego anime (animefushigi.com). 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook