Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » pobieranie plików » TubeDigger 7.3.7

TubeDigger

7.3.7
pobieranie plików
Rozmiar:
27.4 MB
Aktualizacja:
17.09.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
pobieranie plików
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
4490 (32 w tym miesiącu)
Opis TubeDigger 7.3.7
 
 

TubeDigger to profesjonalne, rozbudowane narzędzie, które umożliwia pobranie filmu video z dowolnej strony internetowej jak  YouTube, Dailymotion, Vimeo, Vevo, Yahoo Movies i wiele innych. Aplikacja posiada wbudowaną przeglądarkę www, która ułatwia nam odnalezienie konkretnego filmu. Większość czynności odbywa się automatycznie, a przejrzysty i zarazem intuicyjny interface, sprawia że obsługa programu nie powinna być większym problemem nawet dla mniej zaawansowanego użytkownika.

Narzędzie dysponuje dwoma trybami pracy: D-L Mode oraz Rec Mode, służące odpowiednio - do pobierania nagrań wideo lub do nagrywania wideo z internetowych transmisji na żywo. Dodatkowo możemy skorzystać z nagrywania Rec+, które pozwala na zatrzymywanie i wznawianie odtwarzanego strumienia. Możemy również pobierać wiele plików jednocześnie

TubeDigger oferuje opcję konwersji plików wideo na pliki audio. Wspierane formaty wejściowe oraz wyjściowe: MP4, AVI, MKV (MPEG4/DivX lub H.264), 3GP, FLV, MP3, OGG, AAC, AC3, MP2, AMR, FLAC, WAV. Interfejs aplikacji jest bardzo czytelny, oraz oferuje kilka motywów kolorystycznych. Jego obsługa nie będzie stanowiła wyzwania nawet dla mało doświadczonych użytkowników.

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na korzystanie z aplikacji przez 14 dni.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook