Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » pobieranie plików » MediaHuman YouTube to MP3 Converter 3.9.9.80

MediaHuman YouTube to MP3 Converter

3.9.9.80
pobieranie plików
Rozmiar:
63 MB
Aktualizacja:
01.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
pobieranie plików
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
15270 (739 w tym miesiącu)
Opis MediaHuman YouTube to MP3 Converter 3.9.9.80
 
 

MediaHuman YouTube to MP3 Converter to bezpłatny, niewielki i bardzo przydatny program, służący do pobierania muzyki z serwisu YouTube. Za jego pomocą możemy w łatwy sposób wyodrębnić dźwięki lub całą muzykę z dowolnego odtwarzanego strumienia wideo zamieszczonego w najpopularniejszym portalu YouTube.

Program wyodrębnia muzykę z każdego filmu na YouTube i zapisuje ją na dysku twardym w dowolnym formacie audio – MP3 lub AAC (M4A). MediaHuman YouTube to MP3 usprawnia dodawanie nowych klipów wideo, bez potrzeby przełączania i korzystania z przeglądarki internetowej. Wystarczy skopiować adres URL do schowka systemowego i automatycznie zostanie rozpoznany i dodany do aplikacji.

MediaHuman YouTube to MP3 wykrywa ścieżki audio w każdym klipie wideo i następnie go pobiera, omijając przy tym obraz wideo. Wszystkie wyodrębniane dźwięki zostaną zapisane i przekonwertowanie bez utraty ich jakości. Oprócz tego aplikacja wspiera listę odtwarzania iTunes, pozwala pobierać ścieżkę audio w oryginalnej jakości (bez konwersji), a także umożliwia edycję tagów w plikach audio. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook