Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » pobieranie plików » MP4 Downloader 4.25.4

MP4 Downloader

4.25.4
pobieranie plików
Rozmiar:
20 MB
Aktualizacja:
06.06.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
pobieranie plików
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
11489 (178 w tym miesiącu)
Opis MP4 Downloader 4.25.4
 
 

MP4 Downloader Pro to oprogramowanie do pobierania plików wideo z serwisów internetowych. Program obsłuży witryny jak YouTube, Facebook, Vimeo, DailyMotion, Metacafe i wiele innych.

Okno główne aplikacji jest bardzo proste i czytelne. Prezentuje listę plików, które są w kolejce wraz z ich miniaturkami, adresem URL, jakością, długością i rozmiarem. Program pozwala na pobieranie wielu filmów jednocześnie.

Pobrane pliki zapiszemy w różnych formatach w tym WMV, MOV, MP4. Obsługiwane są klipy w jakości 4K, 2K, 1080p, 720p oraz HQ. Istnieje również możliwość wyodrębniania ścieżki audio i zapisu jej w MP3, AAC, AC3 czy WAV. MP4 Downloader Pro integruje się z przeglądarkami internetowymi Internet Explorer, Firefox czy Chrome.

Oprócz funkcji pobierania, znajdziemy także wyszukiwarkę pozwalającą na znacznie szybsze odnalezienie interesującego nas klipu. Jeszcze zanim dany plik znajdzie się na dysku, możemy go podejrzeć za pomocą wbudowanego odtwarzacza.

Uwaga!
Przeglądarka Google Chrome może raportować o szkodliwości oprogramowania. Plik instalacyjny jest jednak całkowicie bezpieczny i nie zawiera szkodliwych komponentów.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook